Z ostatniej chwili: Nie żyje aktorka znana z hitowego serialu na TVP. Policja nie daje już nadziei

Z ostatniej chwili: Nie żyje aktorka znana z hitowego serialu na TVP. Policja nie daje już nadziei Źródło: needpix.com bernswaelz

TVP - nie żyje gwiazda uwielbianego serialu, 33-latka została uznana za zmarłą. Fani są zrozpaczeni tragicznymi doniesieniami o aktorce, do końca trzymali kciuki.

Nie żyje gwiazda uwielbianego przez Polaków serialu emitowanego w TVP. Media informowały o zaginięciu aktorki, teraz przekazano dramatyczne wieści. 33-latka została uznana za zmarłą, okoliczności jej śmierci są tragiczne. Fani nie mogą uwierzyć w smutne doniesienia.

TVP - nie żyje uwielbiana aktorka

Naya Rivera została uznana za zmarłą - gwiazda młodzieżowego serialu "Glee", wcielająca się w postać Santany Lopez zginęła na jeziorze Piru w Kalifornii. 33-latka wypożyczyła łódź pontonową, na którą wsiadła wraz z 4-letnim synem, Joseyem Hollisem. Gwiazda weszła do wody, jednak nigdy nie wróciła na pokład, jej syn zeznał, że nie miała na sobie kamizelki ratunkowej. Około godziny 16:00 znaleziono łódź z samotnych chłopcem. Dziecko nie miało zadnych obrazęń, trafiło pod opiekę rodziny.

Jak donosi "Daily Mail", aktorkę uznano za zmarłą i rozpoczęto intensywne poszukiwania jej ciała. Oprócz policji, zaginionej gwiazdy szuka w wodzie zespół nurków i helikopter z dronem. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Oficjalny komunikat o śmierci 33-latki zostanie podany po odnalezieniu zwłok, jednak służby nie ukrywają, że kobieta prawdopodobnie utopiła się podczas pływania w jeziorze. Poszukiwania ciała aktorki przerwano, akcja zostanie wznowiona nad ranem.

Dzisiaj grzeje: 1.  Z ostatniej chwili: Nie żyje aktorka znana z hitowego serialu na TVP. Policja nie daje już nadziei

2.Sprawdzają, czy klienci noszą maseczki. Policyjne kontrole pod galeriami handlowymi

Fani są zrozpaczeni tragicznymi doniesieniami, do końca trzymali kciuki za odnalezienie gwiazdy. Naya Rivera wychowywała syna wraz ze swoim byłym mężem, Ryanem Dorseyem. Ich małżeństwo zakończyło się rozwodem w  czerwcu 2018 roku, wcześniej dwa lata byli w separacji. Największa popularność przyniosła jej rola w serialu "Glee", ma jednak za sobą również epizody w takich produkcjach, jak "CSI: Kryminalne zagadki Miami" czy "Słoneczny patrol".

Dzisiaj grzeje: 1. Tragedia na lotnisku, samolot staranował człowieka, drugi jest w szpitalu. Film trafił do sieci
2. Już się zaczęło, żywioł dokonuje ogromnych zniszczeń: straty są gigantyczne, jedna osoba zaginęła. Fatalne informacje o pogodzie zza granicy

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wielka plaga mandatów w Lidlu, Biedronce i innych sklepach. Wszystko przez 1 błąd, lepiej go nie popełniaj
  2. Polskie media podały najgorszą możliwość. Nie żyje Krzysztof Cukier, Zakopane pogrążone w żałobie
  3. Skandal na pogrzebie. Żałobnicy wstrząśnięci zachowaniem księdza Bogdana
  4. Łukasz Szumowski chce znieść kolejne zakazy. Wszystko rozstrzygnie się w ciągu najbliższych dni
  5. Dzielna 5-latka uratowała życie swojej mamie. Wstrząsające sceny nagrała kamera monitoringu
  6. TVN przekazał Polakom pilną wiadomość. Będzie źle, każą się zabezpieczyć

Źródło: Pudelek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News