Widzowie pobledli z wrażenia. 65-letni uczestnik "The Voice Senior" zawstydził wszystkich swoim wyznaniem

Widzowie pobledli z wrażenia. 65-letni uczestnik "The Voice Senior" zawstydził wszystkich swoim wyznaniem

W TVP 7 grudnia ruszyła pierwsza edycja programu "The Voice Senior", która przyciągnęła przed ekrany miliony widzów. W pierwszym odcinku nie zabrakło emocjonujących chwil: 65-letni uczestnik nareszcie zdobył się na wyznanie miłosne.

W sobotę w TVP pojawił się pierwszy odcinek nowej odsłony znanego show. "The Voice Senior" już od początku emisji przyciąga przed ekrany tłumy widzów. Uczestnicy zaskoczyli jurorów i publiczność nie tylko niesamowitymi zdolnościami wokalnymi, ale także charyzmą i temperamentem. 65-letni pan Andrzej okazał się bezkonkurencyjny - na wizji w spektakularny sposób wyznał miłość swojej ukochanej. 

W TVP robi się coraz goręcej

Uczestnik, o którym mowa, to 65-letni Andrzej Zagdański. Karierę muzyczną rozpoczął prawie 40 lat temu, w 1975 roku w zespole "Mazowsze". Mężczyzna z zawodu jest śpiewakiem operowym i ostatnie 25 lat spędził na deskach Opery Narodowej. Jego wspaniały baryton w trakcie przesłuchań w ciemno zachwycił jurorów do tego stopnia, że każdy z nich odwrócił fotel w jego stronę. Ale to nie koniec dobrych wiadomości. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Oprócz niesamowitego wokalu, jurorzy oniemieli na widok spektakularnego wyznania mężczyzny. Pan Andrzej zaśpiewał drugi utwór pod tytułem "O słońce moje". Podczas występu założył ciemne okulary i ku zaskoczeniu wszystkich widzów, nagle wyjął z kieszeni kwiat czerwonej róży. Śpiewając słowa "Kocham Cię", zszedł ze sceny w kierunku foteli jurorów. Zatrzymał się przed wzruszoną Urszulą Dudziak, uklęknął przed legendą polskiej muzyki i wręczył jej różę. To wyznanie nie mogło skończyć się inaczej - mężczyzna trafił do jej drużyny.

Dzisiaj grzeje: 1. Bogusław Linda pokazał swoją 27-letnią córkę. Jest tak piękna, że oczy same się otwierają
2. Nie żyje Hanna Polk. Gwiazda najlepszych polskich seriali, nagłe straszne doniesienia

"The Voice Senior" zapowiada się naprawdę obiecująco

Uczestnikami nowego show są utalentowane wokalnie osoby, które ukończyły 60. rok życia. W jury pierwszej edycji zasiadają takie gwiazdy, jak: Alicja Majewska, Urszula Dudziak, Marek Piekarczyk i Andrzej Piaseczny. Główną nagrodą "The Voice Senior" jest 50 tysięcy złotych oraz wycieczka marzeń o wartości 30 tysięcy złotych. Program ma pokazywać, że warto spełniać marzenia w każdym wieku. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Trwa przybierający na sile atak silnego wiatru w polskiej miejscowości. Przed niebezpieczeństwem ostrzega IMGW
  2. Media obiegły najgorsze wieści, zaginęła Megan. Mieszkańcy i rodzina są zrozpaczeni, trwa dramatyczna akcja poszukiwawcza
  3. Gotujesz rosół na udkach z kurczaka? Popełniasz ogromny błąd, najlepsi kucharze ostrzegają
  4. Tadeusz Rydzyk zawstydził wiernego na oczach całego kościoła. "Prawda, że jeszcze ładny?"
  5. Sieć w cieniu konkurencji. Biedronce rośnie przeciwnik, z którym może mieć problemy

Źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News