Tysiące widzów TVP jest oburzonych. Wszystko przez kompromitujące słowa o nowotworze w "Pytaniu na śniadanie"

Tysiące widzów TVP jest oburzonych. Wszystko przez kompromitujące słowa o nowotworze w "Pytaniu na śniadanie" Źródło: TVPVOD

TVP kolejny raz doprowadziło swoich widzów do białej gorączki. Telewidzowie są oburzeni tym, co zobaczyli w programie "Pytanie na śniadanie", gdzie padły kompromitujące słowa o nowotworze.

TVP wprowadziło znaczące zmiany w ulubionym programie śniadaniowym. Po zwolnieniu Moniki Zamachowskiej, posada prowadzącej "Pytanie na śniadanie" była wolna, a otrzymała ją Małgorzata Tomaszewska. Teraz w parze z Aleksandrem Sikorą będzie występować o poranku. Niestety, jeszcze zanim na dobre rozpoczęła się jej praca w nowej roli, już zdążyła zaliczyć wpadkę.

Wpadka w programie TVP "Pytanie na śniadanie"

Małgorzata Tomaszewska prowadzi w "Pytaniu na śniadanie" cykl "Czerwony dywan", w którym razem z prowadzącymi dyskutuje na temat gwiazd. W ostatnim odcinku rozmawiała razem z Marceliną Zawadzką na temat muzyków, którzy po śmierci nadal są maszynką do zarabiania pieniędzy. 

Obie panie biorące udział w dyskusji wspominały o Jacksonie czy Cobainie, a Tomaszewska wypowiedziała zdanie, którego widzowie i internauci już nigdy nie zapomną.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Bob Marley zmarł w 1981 roku z powodu nowotworu. Zwykle są to niestety przyczyny, do których artyści często sami doprowadzają, czyli bardzo często nadużywanie leków, narkotyków - padło z ust prezenterki.

Hejt na nową prezenterkę TVP

- Oto w "Pytaniu na śniadanie" w TVP 2 pani prowadząca Małgorzata Tomaszewska powiedziała, że: "Muzycy, którzy umarli na raka, sami do tego doprowadzili, nadużywając alkoholu i narkotyków...". Pani Małgorzacie życzę zdrowia i szybkiego powrotu skądkolwiek przyszła. Na przykład do szkoły - pojawiło się na Twitterze Wojciecha Krzyżaniaka.

Dzisiaj grzeje: 1. Najsmutniejsze wiadomości o Beacie Tyszkiewicz! Fani są zdruzgotani
2. Kiedy skończył 13 lat, stał się najmłodszym tatą na Ziemi. Wiadomo, co stało się z nim po 10 latach, bardzo przykre

Fani programu nie zostawili suchej nitki na nowej prezenterce. Internauci sugerują jej, żeby przez rozpoczęciem pracy w nowej roli przygotowywała się lepiej do omawianych tematów i dwa razy pomyślała, zanim powie coś, czego potem długo może żałować.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wejdą do twojego domu i nałożą WYSOKĄ GRZYWNĘ. Skontrolowali już tysiące Polaków
  2. 22-letnia polska aktorka zabiła siebie i swojego ukochanego. Po latach wyszła na jaw smutna prawda o ich związku
  3. Widzisz, że ktoś polewa auto wrzątkiem z czajnika? Dzięki temu zaoszczędził mnóstwo pieniędzy
  4. Anna Lewandowska długo skrywała wiadomość o ciąży. Jej mąż zdradził najpilniej strzeżony sekret dot. drugiego dziecka
  5. Mąż porwał i torturował żonę i syna, zmuszał ich do najgorszych rzeczy. Szczegóły piekła, jakie im zgotował, będą śnić się policjantom po nocach

źródło: plejada 

Następny artykuł