Wpadka za wpadką, TVP przechodzi samą siebie. Uczniowie musieli oglądać kolejne żenujące popisy

Wpadka za wpadką, TVP przechodzi samą siebie. Uczniowie musieli oglądać kolejne żenujące popisy Źródło: YouTube cracuss78

Seria programów "Szkoła z TVP" wywołała sporo poruszenie wśród widzów. Internet obiegła masa nagrań prezentująca mierną realizację alternatywy dla zajęć w placówkach oświaty. Ostatnio pojawiło się kolejna lekcja, która przyczyniła się do burzy w sieci.

Pandemia, którą wywołał koronawirus, przyczyniła się do zamknięcia szkół. TVP wychodząc naprzeciw tej trudnej sytuacji zdecydowało się na realizację własnych lekcji. Niestety poziom jaki można w nich zauważyć jest daleki od zadowalającego. Tym razem zaprezentowano widzom gimnastykę.

"Szkoła z TVP" wywołała prawdziwą burzę

Nie da się ukryć, że ostatnie programy z lekcjami zorganizowanymi przez TVP pozostawiają wiele do życzenia. Ciężko nie zauważyć, że są zrealizowane po najniższym koszcie. Świadczy o tym właściwie zerowa edycja publikowanego materiału. Niefortunnie zajęcia w "Szkole z TVP" prowadzone są głównie przez osoby, które nie miały wcześniej styczności z pracą przed kamerą. Te czynniki sprawiają, że przedsięwzięcie przybrało komiczny wygląd.

Oczywiście winą za taki stan rzeczy nie powinno obarczać nauczycieli, którzy zostali zaangażowani przez TVP. To nie jest ich wina, że telewizja nie przykłada wagi do należytej produkcji. Wpadki to normalna rzecz, zwłaszcza dla osób bez doświadczenia, które przed kamerą z pewnością odczuwają sporą tremę. Poprzednie incydenty okazały się nic nie znaczyć dla TVP. Regularnie jesteśmy świadkami kolejnych. Ostatnie nagranie trafiło do sieci i wywołało niemałą konsternację. Co tym razem zaprezentowała nam telewizyjna szkoła?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Kolejna specyficzna lekcja na antenie TVP

"Szkoła z TVP" uraczyła nas już wpadkami na lekcji matematyki i chemii. Teraz dołączyła do nich lekcja gimnastyki. Z całą pewnością pozostawia ona wiele do życzenia. Nauczycielka prowadząca zajęcia była ubrana w garsonkę. Nie da się ukryć, że nie jest to odpowiedni strój do prowadzenia zajęć ruchowych. Bazowały one na skłonach podnoszeniu nóg i turlaniu butelki wody. Mimo tego, że całość mogła wyglądać komicznie trzeba przyznać, że nauczycielka potrafiła wybrnąć z tej niezręcznej sytuacji uśmiechem. Sama powiedziała śmiejąc się, że jej ubiór uniemożliwia wykonanie w pełni ćwiczeń.

Dzisiaj grzeje: 1. Dostałeś już 13. emeryturę? ZUS może ją odebrać nawet po wypłacie, wiadomo kto jest zagrożony
2. Sytuacja w Polsce diametralnie zmieni się po majówce? Niepokojące słowa minister: ”wojsko na ulicach, pozamykane portale”

Zajęcia, które możemy zaobserwować w programach z cyklu "Szkoła z TVP" z założenia są ciekawym pomysłem. Niestety ich fatalne wykonanie sprawia, że  nauczyciele biorący w nich udział stają się obiektem drwin. Jednak to nie oni na nie zasługują, a osoby odpowiedzialne za przygotowanie programu. Warto mieć to na uwadze, ponieważ nauczyciele występujący w programie "Szkoła z TVP" tak samo jak inni ludzie mogą ciężko znosić wyszydzanie i pogardę internautów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ksiądz chce kupić kombinezony ochronne dla medyków. Niestety jest jeden problem
  2. Podczas biegania można dostać gigantyczny mandat. Ale jest sposób, żeby legalnie ominąć zakazy
  3. Prosty i domowy sposób na drożdże. Wystarczą 3 składniki, nie trzeba wychodzić z domu
  4. Aż 18 nowych ofiar koronawirusa w Polsce. Najmłodsza miała zaledwie 38 lat, bardzo smutne dane
  5. Ból głowy łączy się z koronawirusem? Eksperci WHO dają jasną odpowiedź, warto wiedzieć
  6. Przebił rozmachem Tadeusza Rydzyka. Ksiądz odwiedzi parafian, poświęci pokarmy w spektakularny sposób

Źródło: Radio ZET / YouTube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News