Nie żyje wieloletni dziennikarz TVP. Został zamordowany

Nie żyje wieloletni dziennikarz TVP. Został zamordowany Źródło: .

Dziennikarz, który związany był z telewizją TVP został zamordowany. Przerażające informacje pojawiły się zaledwie chwilę temu.

Związany z TVP dziennikarz nie żyje. Informacje, które pojawiły się w mediach, potwierdzają, że dziennikarz został zamordowany. Jego ciało zostało znalezione w poniedziałek 6 stycznia na warszawskiej Woli. 

Dziennikarz TVP został zamordowany

Krzysztof Leski był jednym z najbardziej znanych dziennikarzy związanych przed laty z telewizją TVP. Okazuje się, że jego morderca sam zgłosił się na policję. 24-latek został zatrzymany i przyznał się do popełnienia przestępstwa. Dziś został przewieziony z Krakowa do aresztu w Warszawie. Krzysztof Leski miał 60 lat. Zginął na początku stycznia bieżącego roku. 

- Mężczyzna został zatrzymany w Krakowie, aktualnie przebywa w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych w Warszawie. Po zebraniu niezbędnego materiału dowodowego prokurator przystąpi do wykonywania czynności procesowych z zatrzymanym, prawdopodobnie jeszcze dziś - wyznał prokurator okręgowy, Łukasz Łapczyński w rozmowie z TVN24.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Z poczynionych na tym etapie ustaleń wynika, że zatrzymany i pokrzywdzony znali się od jesieni ubiegłego roku. Poznali się na terenie jednej z placówek medycznych w Warszawie. W ostatnim czasie zatrzymany zamieszkiwał w mieszkaniu należącym do pokrzywdzonego - dodał rzecznik prokuratury, wyjaśniając związek pomiędzy dziennikarzem TVP, a mordercą. 

Dziennikarz TVP, pracownik "Gazety Wyborczej"

Dziennikarz oprócz wieloletniej pracy w TVP, związany był z "Gazetą Wyborczą" do której regularnie pisał. Podczas pracy za granicami Polski pracował jako korespondent w Daily Telegraph oraz BBC. Dziennikarz TVP już od kilku lat nie pracował w zawodzie. W całości poświęcił się pisaniu na własną rękę w sieci, był autorem bloga. Z polskim społeczeństwem kontaktował się także za pośrednictwem Twittera. 

Dzisiaj grzeje: 1. Trzęsienie ziemi niedaleko elektrowni jądrowej. Doniesienia zza granicy wywołują ciarki

2. Niepokojące doniesienia mediów. Stan Dody jest coraz gorszy, trafi do szpitala?

W 2011 roku prezydent Bronisław Komorowski odznaczył Krzysztofa Leskiego Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Filip Chajzer pochwalił się mamą. "Wygląda młodziej od syna"
  2. Nielegalny proceder, który wciąż dzieje się w górach. Polacy nie wiedzą, na jakie ryzyko się narażają
  3. Roksana Węgiel nagle zapowiedziała przerwę w karierze. Wiemy dlaczego
  4. Papież Franciszek ogłosi abdykację? Jest oficjalny komentarz sekretarza Benedykta XVI
  5. Oszustwo Zenka Martyniuka ujawnione. Fani oburzeni, skandal po Sylwestrze w TVP

źródło: TVN24

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News