Gwiazda seriali TVP Emilia Krakowska nagle zasłabła i trafiła do szpitala. Co się dzieje ze zdrowiem aktorki?

Gwiazda seriali TVP Emilia Krakowska nagle zasłabła i trafiła do szpitala. Co się dzieje ze zdrowiem aktorki? Źródło: Wikimedia Commons/Ja Fryta

TVP naprawdę martwi się o swoją gwiazdę. Stan zdrowia doświadczonej aktorki jest z wiekiem co raz gorszy. Możliwe, że 79-letnia weteranka będzie musiała ograniczyć swoje występy na ekranie.

TVP od jakiegoś czasu związane jest z doświadczoną, polską aktorką - Emilią Krakowską. Mimo poważnego wieku, 79-latka nie rezygnuje z aktorstwa i ilością branych przez nią ról nie odstaje jakoś szczególnie od młodszych koleżanek. Wygląda jednak na to, że jej wiek zaczyna dawać się we znaki i organizm daje sygnały, że pora trochę przystopować.

TVP zmartwione stanem zdrowia Emilii Krakowskiej. Zasłabła w trakcie pracy

Polska aktorka w ostatnim czasie grywała na deskach OchTeatru. Obecnie szykuje się do premiery spektaklu "8 kobiet", gdzie gra jedną z ważniejszych ról. Niestety, z powodu zaleceń lekarzy, nie będzie mogła grać na "pełnym etacie". Będzie co jakiś czas zmieniać się z Elżbietą Jarosik, a to wszystko przez instrukcje lekarzy.

Zaczęło się do tego, że słynąca z wigoru i świetnego zdrowia 79-latka zasłabła podczas jednej z prób. W tempie natychmiastowym przetransportowano ją do szpitala. Na miejscu przebadano aktorkę i lekarze wykluczyli najgroźniejsze dla osób jej wieku problemy - zawał i udar. Mimo to zalecili, aby zaczęła ograniczać swoją aktywność, żeby nie przeciążyć organizmu. Powodem zasłabnięcia mógł być zbyt duży nawał obowiązków.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Aktorka chce wrócić do grania jak najszybciej

To właśnie po tej sytuacji zaproponowano, aby grała na zmianę z Jarosik. Jak Krakowska sama przyznała - chciałaby wrócić na deski teatru już 7 czerwca. 

- Dziękuję, że pytacie, ale to nie było nic poważnego. Teraz wszystko już jest dobrze. Czuję się naprawdę nieźle - powiedziała Romanowska

Jak poinformował serwis "Plejada", aktorka wyszła już ze szpitala i ma się dobrze. Ponadto dalej pracuje nad spektaklem "8 kobiet" i mimo problemów zdrowotnych nie zamierza odchodzić na zasłużoną emeryturę.

Aktorka zasłynęła z roli Jagny w "Chłopach" Jana Rybkowskiego. Ostatni raz w telewizji pojawiła się w 2017 roku na planie serialu TVP "W rytmie serca".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielka tragedia dotknęła Danutę Wałęsę. Kobieta dopiero niedawno postanowiła o tym powiedzieć. To straszne! Reakcja Lecha jest oburzająca!
  2. Nie uwierzycie jak Iwona Pavlovic wyglądała jako nastolatka! Była PIĘKNA! Te zdjęcia zwalają z nóg!
  3. Z ostatniej chwili: Polsat informuje o tragedii rodzinnej na zachodzie Polski. Chłopiec nie żyje, matka i braciszek w szpitalu
  4. Zastygliśmy, gdy zobaczyliśmy jak teraz wygląda żona Wiśniewskiego, Mandaryna. Ale jej 16-letnia córka deklasuje nawet Roksanę Węgiel
  5. Roksana Węgiel w końcu przerywa milczenie ws. zatrzymania przez policję. To tłumaczenie nie spodoba się wielu fanom
  6. Boczek z Kiepskich pokazał się z córką. Dziewczyna niesamowicie go przypomina


Źródło: Plejada

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News