Gwiazdor hitowych serialu na TVP i TVN pilnie prosi o pomoc. Sytuacja jest bardzo poważna

Gwiazdor hitowych serialu na TVP i TVN pilnie prosi o pomoc. Sytuacja jest bardzo poważna

Gwiazdor TVP i TVN, znany też z ról na dużym ekranie pilnie prosi o pomoc. O swoim ważnym apelu mówi codziennie, a internauci robią co mogą, aby przybliżyć się do założonego celu. Trwa walka z czasem, sytuacja jest poważna. Chodzi o ludzkie życie.

Młody aktor znany m.in. z seriali TVP postanowił zabrać głos i już od kilku dni publikuje zdjęcia, pod którymi umieszcza specjalny apel. Ma nadzieję, że swoim działaniem zmotywuje innych i dzięki temu szybko osiągnie założony wcześniej cel.

Każda złotówka się liczy

Aktor znany m.in. z "Czasu honoru", "O mnie się nie martw", "Ojca Mateusza" czy z filmu "Bodo" prosi o pomoc. Adam Fidusiewicz robi, co tylko w jego mocy, aby pomóc Andrzejowi Strzeleckiemu. Aktor, który grał tatę Nel w filmie "W pustyni i w puszczy" walczy z nieoperacyjnym rakiem płuc oraz oskrzeli. Adam Fidusiewicz wymyślił specjalną akcję - każdy, kto wpłaci datek na leczenie chorego i wyśle mu potwierdzenie dołączenia do zbiórki, otrzyma "spersonalizowane wyznanie miłości".

- Mam zaszczyt przedstawić Andrzeja Strzeleckiego @dlaandrzeja , który grał Tatę Nel w filmie "W pustyni i w puszczy". Chciałbym zachęcić Was do wpłacenia drobnej kwoty na leczenie Pana Andrzeja. Link zostawiam w moim bio lub na profilu Pana Andrzeja. Każdy, kto wyśle mi screena potwierdzającego dokonanie wpłaty, otrzyma ode mnie spersonalizowane wyznanie miłości na moim Insta Story - napisał 

Andrzej Strzelecki był ważny dla gwiazdora TVP. Spędzili ze sobą wyjątkowe chwile na planie kultowego filmu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Oficjalna zbiórka pieniędzy opiewa na niebagatelną kwotę 1,5 mln zł. Do tej pory uzbierano 547940,55 zł, a aktorzy prowadzą także kolejne, osobne zbiórki. Robią wszystko, aby Andrzej Strzelecki mógł jak najszybciej otrzymać pomoc. Aktor zbiera na kurację Capmatinibem, którego miesięczna kuracja wynosi 37 tys. dolarów. Andrzej Strzelecki potrzebuje środków na 10 podań leku, a także na tak poboczne rzeczy jak konsultacje, dojazdy i specjalistyczny sprzęt.

Dzisiaj grzeje: 1. Polskę obiegła tragiczna informacja. Nie żyje wspaniały polski aktor
2. Media obiegła bardzo smutna wiadomość. Nie żyje aktor, którego kochały miliony Polaków

- [...] Pan Andrzej jest mi bardzo bliski, ponieważ cały czas pojawia się w moim życiu. Dzięki Panu Andrzejowi jestem tu, gdzie jestem i robię to co robię - pisze Adam Fidusiewicz na Instagramie. Swoją cegiełkę można dorzucić TUTAJ i wysłać potwierdzenie wpłaty do młodego aktora. Każdy na pewno otrzyma specjalne życzenia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 40-letni Tomasz w piątkowy wieczór wybrał się na zakupy do Lidla. Nagle kasjerka zapytała o porażającą rzecz, od razu pobladł
  2. Wielki sukces Igi Świątek. Polka była bezlitosna w trakcie turnieju, prawdziwa dominacja i wielkie zwycięstwo
  3. Rok temu uratował życie 2-tygodniowej dziewczynki. Niestety, media obiegły tragiczne informacje
  4. Potężne kontrole policji w całym kraju, 13 tys. osób ukaranych mandatami. Wystarczy zapomnieć jednej rzeczy
  5. Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pokazali swoje zdjęcia z dzieciństwa. Do kogo Henio jest bardziej podobny?
  6. Była na samym szczycie, kochała ją cała Polska. Oto jak skończyła Maryna z „Janosika”

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News