Naprawiane auto niespodziewanie odpaliło. Nie żyje 2-letnie dziecko, TVP o koszmarze w polskim mieście

Naprawiane auto niespodziewanie odpaliło. Nie żyje 2-letnie dziecko, TVP o koszmarze w polskim mieście Źródło: .

TVP Info podało smutną informację. Dwulatek zginął w koszmarnym wypadku w Siedlcach. Tragedia jest tym większa, że malucha przygniotło do ściany auto jego rodziców.

Jak donosi portal TVP Info, dwuletni chłopczyk zmarł w wyniku odniesionych obrażeń. Choć szybko odwieziono go do szpitala, lekarze nie zdołali go ocalić. Cała historia jest tym smutniejsza, że do całego zdarzenia doszło na podwórku, zupełnym przypadkiem, podczas rutynowej naprawy auta.

TVP: dziecko przygniecione do ściany. Tragiczny przypadek

Do tragedii doszło w Siedlcach we wtorek, 2 lipca, w godzinach popołudniowych. Na jednej z posesji 28-letni mężczyzna, ojciec zmarłego dziecka, pracował nad naprawą swojego samochodu. W tym czasie jego dwuletni synek bawił się na podwórku. Zwykły dzień - nic nie zapowiadało dramatu. A doszło do niego, gdy niespodziewanie w pojeździe uruchomił się silnik. Samochód ruszył z miejsca i pojechał w kierunku zajętego zabawą chłopca. Dziecko nie miało jak uciec - za nim była ściana budynku. Doszło do tego, że pozbawione kontroli auto przygniotło dwulatka do ściany.

Szybka pomoc nie pomogła. Sprawę bada policja

Chłopiec nie miał większych szans, by wyjść cało ze zderzenia. Od razu wezwano pogotowie, karetka przewiozła będące w stanie krytycznym dziecko do szpitala. Niestety, pomimo akcji ratunkowej nie udało się już go uratować. O sprawie poinformowała kom. Agnieszka Świerczewska z Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach. Powiedziała mediom, że badaniem okoliczności wypadku zajęły się już służby. Policja pojawiła się na miejscu tragedii i pod nadzorem prokuratury dokonała tam oględzin. Trwa dochodzenie, które ma dokładnie wyjaśnić przyczyny zdarzenia. Prowadzi je Prokuratura Rejonowa w Siedlcach.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Media informują, że na podstawie pierwszych ustaleń, śledczy zakładają, że doszło do tragicznego wypadku. Śmierć dziecka była przypadkowa. Jeszcze na miejscu tragedii policja przebadała ojca. W momencie zdarzenia był on trzeźwy. Nie został aresztowany, nikomu nie postawiono też zarzutów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramat aktora ''M jak miłość''. Na własnej skórze przekonał się, czym jest skrajna BIEDA
  2. Piękna gwiazda ''Na Wspólnej'' zmagała się ze STRASZLIWĄ chorobą. Ukrywała to przed całym światem
  3. 11-latka dostała uwagę od matematyczki. Gdy mama ją przeczytała, aż w niej zawrzało
  4. Wiadomo, dlaczego morderca 10-letniej Kristiny tak się nad nią pastwił. Wstrząsające słowa eksperta
  5. Koszmarna wpadka Roksany Węgiel na scenie. 14-latka na żywo popełniła niewyobrażalną gafę
  6. Po wielu latach brutalna prawda wyszła na jaw. Skandaliczne fakty o Matce Teresie
  7. Kobieta przez 27 min była w śmierci klinicznej. Kiedy opowiedziała, co jest po drugiej stronie wszyscy osłupieli
  8. To, co Oliwia Bieniuk powiedziała o zmarłej mamie rozrywa serce. Córka Anny Przybylskiej przeżywa teraz ciężkie chwile

Źródło: TVP Info

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News