TVP niszczycielski żywioł niebezpieczeństwo
Pixabay
Joanna Szwalikowska - 4 Października 2020

Niszczycielski żywioł właśnie uderzył. Łamie drzewa, ludzie uciekają w popłochu, śmiertelne niebezpieczeństwo

Dramatyczne informacje z kraju. W niektórych regionach zrobiło się naprawdę niebezpiecznie, donosi TVP. Niszczycielski żywioł uderzył z nieprawdopodobną siłą. Nikt nie spodziewał się czegoś takiego. Pojawił się pilny komunikat służb.

Według doniesień TVP sytuacja wygląda naprawdę poważnie. W niektórych częściach kraju, żywioł uderzył z ogromną siłą. Wiatr osiąga nawet 180 km/h. Strażacy byli zmuszeni interweniować już kilkadziesiąt razy. Dramatyczna doniesienia z południa kraju.

Wszystkich Świętych Ministerstwo Zdrowia obostrzenia PolacyMinisterstwo Zdrowia zabrało głos ws. obostrzeń na Wszystkich Świętych. Co może czekać Polaków?Czytaj dalej

Halny osiąga na Kasprowym Wierchu prędkość do 180 km/h, informuje TVP

Sytuacja na Kasprowym Wierchu jest bardzo poważna. Silny wiatr wiejący od soboty nad ranem do niedzielnego poranka, spowodował, że strażacy musieli interweniować już 43 razy. Głównie zajmowali się usuwaniem powalonych drzew z tras, między innymi znalazła się wśród nich trasa z Zakopanego w stronę Morskiego Oka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policja poszukuje przestępcówPilny apel policji. Oto wizerunki najbardziej niebezpiecznych przestępców, widzieliście ich?Czytaj dalej

- Dotychczas nie ma osób poszkodowanych ani uszkodzonych budynków. Powalone drzewa spadły na ciągnik i samochód. Ponadto powalone drzewa uszkadzają linie energetyczne i telefoniczne, ale głównie wyjeżdżamy do usuwania drzew z jedni - przekazał rzecznik zakopiańskiej straży pożarnej Andrzej Król-Łęgowski, cytowany przez TVP. Władze Tatrzańskiego Parku Narodowego wydały pilny komunikat.

- Wieje bardzo silny wiatr, który utrudnia bądź uniemożliwia wędrowanie. Na szlakach wiatr łamie gałęzie i drzewa, co stanowi zagrożenie dla zdrowia i życia. Odradzamy wyjścia w góry w takich warunkach - przekazało TPN w zamieszczonym komunikacie.

Powalone drzewa miały w niedzielę zablokować przejazd drogą z Zakopanego w stronę Morskiego Oka. Zatory powstały na odcinku Cyrhla-Brzeziny, ich usuwaniem zajmują się strażacy. W takich warunkach zdecydowanie nie powinniśmy decydować się na podróżowanie po górach.

Dzisiaj grzeje:

1. Nie żyją 4 osoby, ofiar może być więcej. Ogromna tragedia w Wielkopolsce, służby apelują do wszystkich

2. Lewandowska pokazała małą Klarę. Internauci patrzyli tylko na stopy dziewczynki, wybuchła wielka afera

3. Zdjęcie ze ślubu jest dobijające. Ból ogarnia człowieka na samą myśl, co wydarzyło się z panną młodą

Halny w Zakopanem zaczął wiać po północy z piątku na sobotę. W niedzielę nad ranem porywy wiatru osiągnęły aż 180 km na godzinę. W Tatrach oraz Zakopanem zaczął również padać deszcz. O godzinie czwartej nad ranem strażacy mieli odnotować pierwsze interwencje, które był związane z usuwaniem drzew z ulic oraz posesji.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zakpił z Kingi Dudy jak nigdy wcześniej. Jego słowa na pewno dotrą do Pałacu Prezydenckiego
  2. Zbigniew Boniek przekazał dramatyczną wiadomość dla trenera reprezentacji. Ujawniono prawdę
  3. Mieszkasz w domu - zapłacisz 900 złotych, ci w mieszkaniach po 700 zł. Nie będzie możliwości uniknięcia nowej opłaty
  4. Mateusz Morawiecki w żałobie, przekazał najgorszą wiadomość. Śmierć przyszła niespodziewanie
  5. Druga ofiara żywiołu na południu Polski, właśnie poinformowano. Sytuacja jest poważna
  6. Zaczął pić sok z aloesu. Niewyobrażalne, jakich problemów się pozbył

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: TVP, Radio Zet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News