Telewidzowie zrozpaczeni. Gwiazda TVP nagle ogłosiła odejście, już nie zobaczymy jej na ekranach

Telewidzowie zrozpaczeni. Gwiazda TVP nagle ogłosiła odejście, już nie zobaczymy jej na ekranach Źródło: youtube/tvp (zdjęcie poglądowe)

Gwiazda TVP zdecydowała się na opuszczenie stacji, z którą współpracowała przez wiele lat. Zamierza zakończyć karierę w mediach. Jej fani nie mogli się tego spodziewać.

TVP będzie musiało się pożegnać z jedną ze swoich gwiazd. Po długiej współpracy zdecydowała się opuścić stację. Zapowiedziała również, że już nigdy nie będzie pracować w telewizji.

TVP żegna swoją gwiazdę. Podjęła ostateczną decyzję

Zuzanna Falzmann pracowała w telewizji przez 22 lata. Kilkanaście lat pełniła funkcję polskiej korespondentki w Waszyngtonie. Od 2016 roku pracowała dla TVP. Wcześniej przez 8 lat była szefową waszyngtońskiego biura Polsatu. Ponadto na koncie miała współpracę z TVN, czy TV4, w USA spędziła 11 lat. Teraz wróciła do kraju i podjęła decyzję o zakończeniu pracy w telewizji.

- Tysiące relacji, wywiadów, programów i rozmów z niesamowitymi ludźmi na całym świecie. Po 22 latach pracy w telewizji podjęłam decyzję, że czas na nowy rozdział w życiu zawodowym. Przepięknie dziękuję Państwu za wszystkie spotkania przed kamerą i za kamerą. I do zobaczenia - napisała dziennikarka na TVP na Twitterze.

Natalia Falzmann skradła show na gali Oscarów. W wywiadzie zdradziła swoje dalsze plany

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jeszcze rok temu Zuzanna Falzmann poprowadziła relację z rozdania Oscarów. Co ciekawe, o jej kreacji z tej prestiżowej gali pisały zagraniczne media. Jej czerwona sukienka zwracała uwagę na tyle, że skradła show niektórym dużym gwiazdom. Wygląda jednak na to, że więcej w telewizji jej nie zobaczymy. Po ogłoszeniu odejścia udzieliła wywiadu portalowi Wirtualne media" w którym powiedziała o swoich dalszych planach.

Dzisiaj grzeje: 1. Anita Werner z partnerem na Telekamerach. Gwiazda w końcu pokazała młodszego ukochanego
2. Jego piosenki znał i uwielbiał każdy. Niestety, nie żyje

- Tak jak napisałam, żegnam się z mediami. Nie przechodzę ani do żadnej innej telewizji, ani do radia czy wydawnictwa. Po powrocie do Polski dostałam kilka propozycji pracy. Zdecydowałam się na jedną z nich. Nowy pracodawca za dwa - trzy dni sam wyda komunikat w tej sprawie - powiedziała w wywiadzie Natalia Falzmann.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 6-letni Antoś przegrał walkę z chorobą. Wszystko zaczęło się od przeziębienia
  2. Ile zarabia Krzysztof Piątek? Pensja piłkarza zwala z nóg
  3. Dramat Kubackiego i Stocha. W mediach pojawiły się niepokojące doniesienia
  4. Dagmara zdradziła, co miało się stać z jej synem. Lepiej usiądźcie
  5. Pradawna receptura babci Klementyny na wyśmienite gołąbki. W życiu nie jedliście lepszych

Źródło: Gazeta

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News