Rocznica nagłej śmierci gwiazdy "Rodzinki.pl" przyniosła widzom TVP rozrywający serca ból. Ujawniono nieznane dramaty Haliny Skoczyńskiej

Rocznica nagłej śmierci gwiazdy "Rodzinki.pl" przyniosła widzom TVP rozrywający serca ból. Ujawniono nieznane dramaty Haliny Skoczyńskiej Źródło: YouTube/Krzysztof Bromberg

Widzowie TVP uwielbiali jej rolę w popularnym serialu "Rodzinka.pl". Informacja o jej nagłej śmierci była prawdziwym szokiem - przecież tak aktywnie angażowała się w produkcję nowego sezonu. Halina Skoczyńska skończyłaby teraz 66 lat.

Gwiazda TVP zmarła 17 maja 2016 roku. Wiadomość o jej śmierci była szokującą niespodzianką. Aktorka normalnie brała udział w zdjęciach do nowego sezonu popularnego serialu. Ciężko było uwierzyć, że Halina Skoczyńska, pełna energii i wigoru, umarła tak nagle. A jednak - przyczyną był udar mózgu. Być może udałoby się ją uratować, lecz w momencie śmierci była sama. W jednym z ostatnich wywiadów skarżyła się na samotność.

Nie tylko TVP. Skoczyńska była wybitną aktorką

 

Kariera Haliny Skoczyńskiej była niezmiernie bogata i obfitująca w sukcesy. Znana była głównie z ról teatralnych, ale popularność zdobywała także dzięki rolom w produkcjach filmowych. Po skończeniu studiów w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej szybko pojawiła się na ekranach telewizorów.

Występowała m.in. w serialu "Na kłopoty... Bednarski". Przyniosła jej olbrzymia popularność wśród fanów oraz zainteresowanie producentów. Oferty na kolejne role przychodziły masowo. Warto pamiętać, że niejako ukoronowaniem jej kariery była rola matki przełożonej w jedynym polskim filmie, który został nagrodzonym Oscarem - "Idzie" Pawła Pawlikowskiego. O ile życie zawodowe układało się dobrze, o tyle w życiu prywatnym wiodło się jej gorzej.

Trudne życie gwiazdy. Skarżyła się na samotność

Aktorka w młodym wieku musiała uporać się ze śmiercią bliskich. Gdy była na studiach, zmarł jej ojciec. Wkrótce potem zachorowała matka. Umarła także jej starsza siostra.

- Ja sama w wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty. Pół roku później rozchorowało się moje jedyne dziecko, a lekarze przygotowywali mnie na najgorsze - mówiła Skoczyńska w "Grazii".

Dziecko na szczęście udało się uratować. Syna wychowywała jednak samotnie. Jej życie uczuciowe nie było szczęśliwe. Gdy rozpadło się jej pierwsze małżeństwo, Skoczyńska postanowiła, że nie wyjdzie już za mąż. Mocno to przeżyła.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 

- Gdy mężczyzna kocha kobietę, to kocha ze wszystkimi jej zmarszczkami i bliznami. A gdy nie kocha, to znaczy, że to nie ten mężczyzna albo kobieta powinna popracować nad sobą, niekoniecznie nad zmarszczkami. Prawdziwi mężczyźni nie szukają sobie lalek do zabawy. Jestem wystarczająco stara, żeby wiedzieć, że kocha się człowieka - opowiadała w "Grazii".

Jej syn wyjechał do Londynu, przez co mieszkała samotnie, pełna tęsknoty. W życiu pomagała jej praca. Była bardzo zaangażowana w nowe projekty, teatralne i telewizyjne, w tym w popularny serial TVP "Rodzinka.pl".

Niestety, nie zdążyła zrealizować wszystkich tych projektów. Życie zostało przerwane nagle przez udar mózgu. 2 lipca aktorka skończyłaby 66 lat.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. NIE ŻYJE znana aktorka, miała 47 lat. Osierociła troje małych dzieci
  2. Żony Braci Golec to prawdziwe góralskie piękności. Nie uwierzycie, jak wyglądają ukochane słynnych braci
  3. Mąż przypadkiem nagrał żonę. Czegoś tak dziwnego nie widział świat, chodzi o opiekę nad dzieckiem
  4. 13-latka wpadła do pokoju rodziców krzycząc z bólu. Widok na jej szyi był przerażający, mama nie umiała jej pomóc
  5. Cudowniejszej wiadomości o Elżbiecie Jaworowicz dzisiaj nie przeczytacie. Wielka tajemnica ujawniona
  6. Ksiądz 5 minut po ślubie obrzydliwie upokorzył nowożeńców jak nikt nigdy. Panna młoda wybuchła płaczem

 

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News