Była ikoną TVP, wiodła życie jak w bajce. Najnowsze doniesienia są bardziej niż przykre

Była ikoną TVP, wiodła życie jak w bajce. Najnowsze doniesienia są bardziej niż przykre Źródło: TRICOLORS/East News

TVP dało jej sławę, lecz bez jej profesjonalizmu oraz niesamowitego wdzięku telewizja straciłaby wielu widzów. Rozkochała w sobie Polaków i do tej pory trudno znaleźć drugą tak cenioną prezenterkę jak ona. Chociaż jej życie kiedyś opływało luksusami, a dziennikarka pojawiała się na pierwszych stronach gazet, obecnie sprawy mają się zupełnie inaczej. Mało kto wie, jak żyje teraz ikona TVP.

TVP było miejscem, w którym stworzyła swoją markę. Do dziś trwa jej legenda - wymieniana jest jako jedna z największych dziennikarek w historii polskiej telewizji. Niestety po jej dawnym życiu odbywającym się w warszawskich salonach nie ma już śladu. Dziś życie ikony TVP wygląda zupełnie inaczej.

Losy legendy TVP potoczyły się w zaskakujący sposób

TVP, chociaż obecnie nie ma najlepszej prasy, przez lata było opiniotwórczym medium. Wiele najważniejszych postaci polskiego dziennikarstwa związanych było właśnie z Telewizją Publiczną. Nie inaczej było z Bogumiłą Wander. Polacy bardzo dobrze pamiętają olśniewającą prezenterkę widoczną na srebrnym ekranie. Piękna kobieta była synonimem profesjonalizmu oraz sukcesu zawodowego. Po jakimś czasie mogła cieszyć się także wielkim szczęściem u boku ukochanego, jednak w pewnym momencie życia wszystko się zmieniło. Para musiała podjąć konkretne kroki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Musieli przeprowadzić się do mniejszego domu

Mąż ikony TVP, kapitan Krzysztof Baranowski, nie ukrywa, że jego ukochana znajduje się w coraz gorszym stanie fizycznym. Dziennikarka zmaga się z problemami zdrowotnymi, jednak mimo trudności małżonkowie wiernie trwają przy swoim boku. Sytuacja finansowa zmusiła ich do sprzedania willi z wielkim ogrodem w Konstancinie, gdyż ich emerytury nie były wystarczające do jej utrzymania.

- Nasze 2 emerytury nie wystarczały na opłacenie rachunków - powiedział ze smutkiem w jednym z wywiadów cytowanych przez portal Pomponik kapitan Krzysztof Baranowski. W związku z tą sytuacją małżeństwo przeprowadziło się do znacznie mniejszego mieszkania w bloku. To nie jedyne smutne wiadomości z życia legendy TVP.

Dzisiaj grzeje: 1. Ogromne zmiany w 500 plus, oprócz dzieci dostaną też inni. Ponad 10 mln Polaków otrzyma pieniądze

2. Wiadomości od ministra zdrowia sfałszowane. Jest oficjalne oświadczenie

3. O nagraniu mówią już tysiące internautów. Porażające sceny w miejskim autobusie

Niestety ząb czasu nie oszczędza nikogo

- Żona choruje. Dlatego jest nieobecna w życiu publicznym i już raczej tak zostanie - mówił mąż ikony TVP. Już jakiś czas temu pisaliśmy o wiadomościach przekazywanych przez zmartwionego męża Bogumiły Wander. Niestety legendarna dziennikarka boryka się z poważnymi problemami zdrowotnymi, a małżeństwo codziennie zmaga się z przeciwnościami losu. Mamy nadzieję, ze sytuacja jednak ulegnie poprawie. Pani Bogumile Warner oraz jej mężowi życzymy wszystkiego co najlepsze.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Widzieliśmy go w serialach na TVP i Polsacie. Nie żyje, ukrywał raka mózgu
  2. Dramat dzieci i rodziców. Najgorsze wiadomości nadeszły z samego rana
  3. Robert Lewandowski nie ukrywa, dlaczego nie ochrzcił córki. Miał ważny powód
  4. Widzowie nie mieli pojęcia, prawda była ukrywana. Chodzi o Bandziorka z "Chłopaków do wzięcia"
  5. "Kapelan narodowców" musi przejść na emeryturę. Stracił parafię, nie pomógł mu nawet papież

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News