Aktorka TVP i TVN przeżywa traumę. Śmierć przyszła nagle, straciła wszystko, od lat nie może się z tym pogodzić

Aktorka TVP i TVN przeżywa traumę. Śmierć przyszła nagle, straciła wszystko, od lat nie może się z tym pogodzić Źródło: TVP VOD

Aktorka znana z kultowych seriali TVP i TVN przeżywa traumę. W rozmowie z mediami przyznała, że straciła wszystko przez śmierć najukochańszej i najbliższej osoby. Chociaż od dramatycznych chwil minęło już 6 lat, aktorka nadal nie może się po tym podnieść.

Gwiazda seriali TVP, TVN i Polsatu kilka lat temu postanowiła nieco usunąć się w cień. Wszystko za sprawą utraty najbliższej osoby - po traumatycznych wydarzeniach życie również jej nie oszczędzało.

Aktorka 6 lat temu spowodowała wypadek

Aktorka znana z takich produkcji TVP i TVN jak "Ojciec Mateusz", "M jak miłość" czy "Barwy szczęścia", 6 lat temu przeszła dramat, który ciągnie się za nią do dzisiaj. Grażyna Błęcka-Kolska w 2014 roku doprowadziła do wypadku samochodowego. Straciła panowanie nad autem i uderzyła w latarnię. Niestety, wtedy w samochodzie z aktorką podróżowała także jej córka, 23-letnia Zuzanna.

Zuzanna na skutek wypadku z poważnymi obrażeniami trafiła do szpitala. Lekarze robili, co mogli, jednak życia młodej kobiety nie udało się uratować. Po tym zdarzeniu Grażyna Błęcka-Kolska wycofała się z życia publicznego. W jej życiu zaszły kolejne zmiany: mąż aktorki zakochał się w kimś innym. Chociaż początkowo walczyli o swoje małżeństwo, nie udało się. W rozmowie ze "Zwierciadłem" aktorka wprost przyznała, że albo umrze, albo się rozwiedzie.

Gwiazda TVP przeżywała ostrzał mediów

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Aktorka wspomina, że po tragedii media nie dawały jej spokoju. Nawet na cmentarzu była pod ostrzałem paparazzi i dziennikarzy. W internecie pojawiały się niepochlebne artykuły, wytykające nawet jej zakupy - przykładowo była uważana za rozrzutną, gdy kupowała krewetki. Grażyna Błęcka-Kolska mogła liczyć na wsparcie bliskich, jednak przyznała, że nie ma żadnej bliskiej rodziny.

- Nie mam już żadnej rodziny. Wszyscy mi umarli. Jestem ostatnia z rodu - przyznała aktorka.

Dzisiaj grzeje: 1. Zapadła decyzja. Wprowadzono obowiązkową kwarantannę dla części Polaków
2. Wiele osób nie miało pojęcia. Chodzi o ojca Beaty Szydło
3. Wkrótce pogrzeb Jacka Czyża. Rodzina aktora zwraca się do wszystkich z wielką prośbą

Grażyna Błęcka-Kolska postanowiła ku pamięci córki Zuzanny założyć fundację Fabryka Sensu, która ma na celu wspierać uzdolnioną młodzież. Zmarła 23-latka miała wiele talentów: śpiewała, rysowała, pasjonowała się fotografią. Kiedy Grażyna Błęcka-Kolska przyjęła rolę w filmie "Ułaskawienie", który pojawił się na ekranach w zeszłym roku, był to dla niej prawdziwy przełom.

- "Ułaskawienie" to była dla mnie terapia i taki egoizm, że mogę swoją rozpacz i ból przekuć w emocję, że może ktoś zobaczy, ktoś się wzruszy, będzie bardziej uważny na codzienność. Moje dziecko było ze mną przez cały czas tego filmu - tłumaczyła aktorka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dramat Rafała z „Królowych życia”, okłamał wszystkich? Na jaw wyszła niewygodna prawda
  2. Miał całe życie i karierę przed sobą. Niestety, nie żyje. 18-letni sportowiec został zastrzelony
  3. Widzowie TVN nie wierzyli własnym oczom. Wszystko poszło na żywo
  4. Był na grzybach, kiedy poczuł okropny odór. Natrafił na "palce diabła", zdjęcia błyskawicznie obiegły sieć
  5. Zdjęcie wszystko ujawniło, nie ma wątpliwości. Nikt nie wiedział o tajemnicy Szymona Majewskiego
  6. Widzowie oglądali program "Sędzia Anna Maria Wesołowska", ale nic nie podejrzewali. Właśnie ujawniono zatrważającą prawdę
  7. Wypłacając pieniądze z bankomatu możesz się mocno zdziwić. Czekają duże zmiany przy wypłatach
  8. Rosół za 5 złotych? Bulion wg przepisu Ćwierczakiewiczowej z 1871 roku króluje na polskich stołach, wygrywa smakiem i aromatem
  9. Kolejna wpadka Filipa Chajzera. Na wizji padły niewybredne komentarze, widzowie mają już dość

Źródło: Gazeta

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News