Gwiazda "Klanu", "Barw szczęścia" i "Na dobre i na złe" zaczęła żyć dopiero, gdy umarła. Śmierć kliniczna całkowicie zmieniła jej życie

Gwiazda "Klanu", "Barw szczęścia" i "Na dobre i na złe" zaczęła żyć dopiero, gdy umarła. Śmierć kliniczna całkowicie zmieniła jej życie Źródło: screen/YouTube

Gwiazda największych seriali TVP dopiero po śmierci klinicznej zrozumiała, na czym polega życie. Po tym wydarzeniu dzieli się niezwykłym świadectwem, które daje do myślenia.

Gwiazda TVP na własnej skórze mogła się przekonać, czy śmierć to ostateczny koniec naszego istnienia. Od tego momentu jej życie zyskało dodatkową wartość. Aktorka jest wdzięczna za to doświadczenie, chociaż okoliczności były dramatyczne.

Aldona Orman występowała w wielu serialach TVP. Aktorkę - podobnie jak większość ludzi - co jakiś czas zastanawiały pytania natury egzystencjalnej. Co znajduje się po drugiej stronie? Czy w ogóle ta druga strona istnieje. Dramatyczny przebieg wydarzeń sprawił, że artystka mogła dotknąć tej tajemnicy. Kobieta przyznaje, że po tym, jak przeżyła śmierć kliniczną, nic już nie było takie samo.

Lekarze toczyli trudną walkę o życie gwiazdy TVP

Aldona Orman znana jest głównie z największych produkcji TVP. Widzowie mogli zobaczyć aktorkę w takich serialach jak "Klan", "Barwy szczęścia" czy "Na dobre i na złe". Kilkanaście lat temu kobieta trafiła do szpitala w bardzo ciężkim stanie. Lekarze zdiagnozowali u niej sepsę. Orman straciła przytomność, a jej organizm powoli przegrywał walkę z zakażeniem. Sepsa jest bardzo niebezpieczną reakcją, wymagającą długotrwałego leczenia. Aldona w pewnym momencie straciła świadomość. Na szczęście udało się ją uratować.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Nie każdy ma możliwość wrócić po raz kolejny na ziemię i doświadczyć tego wszystkiego, czego ja doświadczyłam. Wiem, że istnieje pewna energia... - powiedziała w jednym z wywiadów aktorka.

Dzisiaj grzeje: 1. Wypłynęło stare zdjęcie Jolanty Kwaśniewskiej. W ogóle nie przypomina siebie

2. Tragiczne informacje, 4 dzieci nie żyje. Byli bez żadnych szans, najstarsze miało 13 lat

Gwiazda TVP przyznała, że po doświadczeniu śmierci klinicznej, jej życie zaczęło się układać. Kobieta nie ma zamiaru zmarnować swojej drugiej szansy i przeżyć pozostały czas jak najlepiej. Chociaż Aldona potwierdziła, że było to niezwykłe i intensywne doświadczenie, nie chce zdradzać szczegółów. Moment, w którym prawie odeszła z tego świata, paradoksalnie stał się początkiem nowego życia aktorki.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Z ostatniej chwili: pierwsza śmiertelna ofiara nowego wirusa poza Chinami
  2. Nie żyje legenda światowej piłki. Dwukrotnie zagrał w finale mundialu
  3. Jedna z kobiet na zdjęciu jest matką. Wybierz która i poznaj niesamowitą prawdę o sobie
  4. W Polsce cierpi na nią blisko milion osób. Michał Wiśniewski przyznał się do ciężkiej choroby
  5. Serce boli, gdy się słucha. Słowa Violetty Villas o jej synu były porażające, smutny koniec

źródło: światseriali.interia.pl

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News