Jest gwiazdą „Klanu” na TVP, zbiera rzeczy ze śmietnika. Do sieci trafiło zdjęcie

Jest gwiazdą „Klanu” na TVP, zbiera rzeczy ze śmietnika. Do sieci trafiło zdjęcie Źródło: .

Gwiazda TVP zaskoczyła wszystkich swoich fanów. Okazało się, że aktorka lubi zabierać rzeczy ze śmietnika, a to, co później z nimi robi, może budzić jeszcze więcej emocji wśród jej obserwatorów.

Gwiazda TVP, wcielająca się w jedną z głównych bohaterek kultowego "Klanu", chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych, dostarczając fanom wielu ciekawych informacji. Każda z opublikowanych przez nią fotek jest szeroko komentowana, a opinie obserwatorów za każdym razem są zgodne i zdecydowanie należą do pochlebnych. Tym razem jednak gwiazda zaskoczyła wszystkich, bowiem otwarcie przyznała, ze zbiera rzeczy ze śmietnika. 

Wielka gwiazda TVP zbiera rzeczy ze śmietnika. Zdjęcie trafiło do sieci 

Paulina Holtz już od wielu lat spełnia się jako aktorka, a największy rozgłos przyniosła jej rola Agnieszki Lubicz w doskonale znanym każdemu "Klanie". Widzowie najpierw pokochali ją jako serialową bohaterkę, a talent, charyzma i empatia sprawiły, że szybko zdobyła ich sympatię ją również jako Paulina. Od tego momentu chętnie śledzą jej poczynania w mediach społecznościowych, a jej profil na Facebooku lubi ponad 7 tysięcy osób. To właśnie tam aktorka zamieszcza najwięcej nowinek ze swojego życia. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Internautom bardzo się to podoba, a każda z fotek zgarnia całe mnóstwo polubień i pozytywnych komentarzy. Kolejny post Holtz wzbudził jednak nieco inne emocje, bowiem pochwaliła się, że zbiera rzeczy ze śmietnika. Opublikowała zdjęcie, gdzie z uśmiechem pozuje obok zdobyczy z odzysku i podzieliła się całą historią ujawniając, skąd tak szalony pomysł. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nastolatka została zgwałcona na oczach matki. Po wszystkim kobieta powiedziała do córki jedno porażające zdanie

2. Watykan trzymał to w ogromnej tajemnicy przed światem. Papież Franciszek przeszedł operację

- Mam w mieszkaniu starą, przedwojenną, oryginalną z 1937r podłogę zwaną „gorsecikami” (...) Jakiś czas temu ktoś w naszej kamienicy robił remont i wywalił na śmietnik 4 worki tych kafelków. Abstrahując od tego, że stracił kupę kasy bo mógł je sprzedać, jestem mega wdzięczna! Z wielkim trudem zatargaliśmy te wory do piwnicy, gdzie przeleżały kilka lat a dziś zrobiliśmy z nimi porządek i na dniach zostaną ułożone w remontowanej łazience. Uwielbiam przedmioty z duszą, domy z historią i klimatem! - napisała. 

Chyba nikogo nie zdziwi fakt, że fani aktorki byli pod ogromnym wrażeniem jej dość nietypowego zachowania i znów zamieścili pod zdjęciem wiele ciepłych i wspierających słów. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Błyskawiczne w wykonaniu ciasto z twarogiem. Każdy kawałek rozpływa się w ustach
  2. Przenigdy nie wyrzucaj fusów po kawie. Nawet nie masz pojęcia, jak bardzo są cenne
  3. W nocy spojrzał na podgląd z kamery w pokoju syna. Na chwilę zamarł z przerażenia, ale natychmiast tam pobiegł
  4. Kobieta w 9 miesiącu ciąży nie chciała przestać tańczyć. Zrobiła krok w lewo i nagle wszystkim odebrało mowę
  5. Nawet kret nie pomaga na zatkany zlew? Mamy sprawdzone rozwiązanie
  6. Nawet 2 tys. zł wydasz na mandat. Karę powiążą z twoją pensją

Źródło: facebook 

Następny artykuł