Uwielbiany gwiazdor TVP zdecydował się na coming out. Miał dość milczenia

Uwielbiany gwiazdor TVP zdecydował się na coming out. Miał dość milczenia Źródło: Screen "Barwy szczęścia" TVP 2

TVP sprawiło, że przystojny aktor stał się niezwykle popularny. Dzięki roli w serialu "Barwy szczęścia" stał się rozpoznawalny w całej Polsce i szybko zyskał grono wiernych fanów wśród widzów Telewizji Polskiej. W końcu gwiazdor zdecydował się na szczery wywiad, w którym dokonał coming outu.

Gwiazdor TVP zdecydował się na publiczny coming out, nie mógł dłużej milczeć. Przystojny aktor zyskał ogromną popularność i sympatię widzów dzięki roli homoseksualnego Maćka Kołodziejskiego, partnera Władka Cieślaka, w serialu "Barwy szczęścia". Po latach artysta postanowił ujawnić prawdę o sobie i zdecydował się na publiczny coming out.

TVP zrobiło z niego gwiazdę, aktor zdecydował się na coming out

Wątek homoseksualnego związku Maćka i Władka w serialu TVP2 "Barwy szczęścia" zaciekawił polskich widzów. W rolę kochanków wcielili się Przemysław Stippa, który zagrał Władka Cieślaka oraz Tomasz Mycan czyli serialowy Maciek Kołodziejski. Drugi z aktorów zakończył pracę na planie produkcji już kilka lat temu, producenci zrezygnowali z kontynuowania jego historii.

Tomasz Mycan urodził się w 1977 roku w Lublinie. Po studiach na Wydziale Aktorskim wrocławskiej filii PWST na stałe związał się z się z toruńskim Teatrem im. Wilama Horzycy, gdzie jest jednym z najbardziej lubianych i docenianych aktorów. Niedawno okazało się, że rola geja w "Barwach szczęścia" miała sporo wspólnego z prywatnymi doświadczeniami aktora.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tomasz Mycan wcielił się w rolę Maćka Kołodziejskiego w serialu TVN "Barwy szczęścia"

Popularny aktor zdecydował się na bardzo szczerą rozmowę z Krzysztofem Tomasikiem, redaktorem gejowskiego magazynu "Replika". Były gwiazdor "Barw szczęścia" dokonał w niej publicznego coming outu i ujawnił się jako gej. Fani byli zaskoczeni jego deklaracją, jednak nie stracili do niego sympatii.

Dzisiaj grzeje: 1. Rafał Trzaskowski przekazał smutną wiadomość. Niestety, nie żyje wielki Polak
2. Prawda o Tymoteuszu Szydle ujrzała światło dzienne. Zdradzono dlaczego naprawdę podjął ostateczną decyzję
3. Małgorzata Rozenek-Majdan została perfidnie oszukana. Teraz ostrzega wszystkich, aby nie dali się nabrać na "cudowny produkt", który może być niebezpieczny dla zdrowia

To nie pierwszy polski gwiazdor show-biznesu, który zdecydował się na ujawnienie swojej orientacji seksualnej. Pierwszym aktorem, który publicznie przyznał się do tego, że jest gejem, jest Marek Barbasiewicz. W jego ślady poszli m.in. Jacek Poniedziałek oraz projektant Maciej Zień, tancerz Michał Piróg czy krytyk filmowy Tomasz Raczek i pisarz Marcin Szczygieł, którzy są parą od 1994  roku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Spełniła się wizja Krzysztofa Jackowskiego? Jasnowidz potwierdził, dokładnie przewidział tragiczne zdarzenia
  2. Piotr Żyła odniósł się do wiadomości o swoim romansie. Zadrwił z Justyny Żyły i mediów, ale wszyscy mówią o jednym (FOTO)
  3. Fatalne wieści dla 300 tys. Polaków i Polek. Do końca roku będzie już po wszystkim
  4. Wszyscy myśleli, że nie żyje. Media właśnie podały niebywałe informacje o Antoninie Sokołowskiej, fatalna pomyłka
  5. Wieść o nagłej śmierci spadła jak grom. Fani na całym świecie pogrążają się w żałobie
  6. Magdalena Ogórek wydała oświadczenie. Żąda od wszystkich jednej rzeczy
  7. Niemcy popełniają jeden błąd przez co liczba infekcji rośnie. Niestety, to samo robią Polacy
  8. Dziennikarz zapytał przepiękną żonę Stocha, co mąż robi w kuchni w ich pałacu góralskim. Odpowiedź kobiety rozkłada na łopatki
  9. Kobieta rodziła córkę 40 godzin. Po wszystkim lekarz spojrzał na krocze matki i zamarł

Źródło: Plejada

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News