Córka gwiazdy TVP uciekła z kraju. Media ujawniły, jak była prześladowana w szkole

Córka gwiazdy TVP uciekła z kraju. Media ujawniły, jak była prześladowana w szkole Źródło: screen shot z TVP / "Pytanie na śniadanie"

Gwiazda TVP ujawniła prawdę, która zszokowała wszystkich widzów. Fani aktorki nie mogą uwierzyć w to, co przydarzyło się jej córce. To właśnie dlatego wyjechała z kraju?

Gwiazda TVP jest dzisiaj na ustach wszystkich. Córka znanej aktorki, którą znają fani "Ojca Mateusza" i "Komisarza Alexa", wyznała w rozmowie z Onetem, co przeszła jej córka. Przykre chwile spotkały ją w polskiej szkole. Gnębili ją nie tylko uczniowie, ale także nauczyciele.

Gwiazda TVP opowiedziała, co spotkało jej córkę w szkole w Polsce

Onet ruszył z programem "Stacja hejt", w trakcie którego dziennikarze rozmawiają z gośćmi o przykrych sytuacjach, które przydarzyły się im, a także ich dzieciom. Dotychczas w programie pojawiła się między innymi Maja Frykowska (znana z udziału w "Big Brotherze"), a także Maryla Rodowicz. Gwiazdy opowiadały wstrząsające historie ze swojego życia, które przykuły uwagę widzów i rozpoczęły debatę na temat hejtu, którego eskalacja nastąpiła podczas finału WOŚP, gdy nożownik zaatakował Śp. Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.

W programie Onetu wystąpiła także Anna Korcz, która opowiedziała o tym, co musiała przejść jej córka w polskiej szkole.

 - Zatelefonowałam do pani dyrektor i powiedziałam, że nie życzę sobie, żeby mojej córce ubliżano od debili podczas matematyki, bo po pierwsze - nie jest debilem, a po drugie, te czasy PRL-u już minęły i wydaje mi się, że prawie dorosłą kobietę trzeba traktować z należytym szacunkiem - wyznała w programie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Córka Anny Korcz nie wytrzymała. Postanowiła opuścić Polskę

Córka Anny Korcz nie chciała już dłużej znosić tego, co spotkało ją w kraju. Postanowiła opuścić Polskę i zrobiła to bez wyrzutów sumienia. Zadeklarowała także, że już nigdy nie powróci do ojczyzny. Zbyt wiele przykrości kosztowało ją mieszkanie tutaj.

 - Moja córka wyjechała z kraju. Powiedziała, że nie będzie tutaj żyła ponieważ od pierwszej klasy była dyskryminowana - wyznała w "Stacji Hejt" Anna Korcz.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Cała prawda o dzieciach Bronisława Komorowskiego! Nigdy nie zgadniecie, czym zajmują się dzieci byłego prezydenta. Zdębiejecie z wrażenia!
  2. Małgorzata Kożuchowska przekroczyła wszelkie granice. Pokazała coś, czego żaden Polak się nie spodziewał! Fani nie mogą dojść do siebie po tym, co zobaczyli!
  3. Poprosili Edytę Górniak, by jeszcze raz zaśpiewała hymn Polski. Jej reakcja zwala z nóg
  4. Marta Kaczyńska po latach opowiedziała całą prawdę. Ujawniła jedną z największych tajemnic swojego ojca
  5. PKO BP zwraca klientom ogromne pieniądze. Wiadomo, komu się należą
  6. Przestaną wypłacać 500 plus na dzieci. Wiadomo już, którzy Polacy stracą świadczenie
  7. W nocy fala uderzy z całą mocą. Alerty służb dla północy Polski, mieszkańcy zaniepokojeni

Źródło: Dziennik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News