Bez nazwy-1
screen/youtube/tvnpl
Patryk Korzec - 22 Grudnia 2018

Współczujemy. TVN zmiażdżony przez widzów. "Dno i K*RWA żenada"

TVN jako jedna z najpopularniejszych telewizji w Polsce staje przed prawdziwym wyzwaniem - musi bezustannie zaskakiwać swoich widzów, by ci nie nudzili się, oglądając najnowsze produkcje czy kolejne sezony popularnych programów. Tym razem jednak się to nie udało, a internauci wylali na stację całe wiadro pomyj. 

TVN pod swoimi skrzydłami ma dziesiątki najpopularniejszych aktorów, dziennikarzy i celebrytów, którzy promują stację we wszystkich swoich działaniach i zapewniają jej bezustanny rozgłos. Niestety znane twarze to nie wszystko, a widzowie regularnie domagają się nowości i kolejnych produkcji, które ich zaskoczą. Niczym nowym w polskiej telewizji nie jest to, że popularny program kontynuuje się zwykle przez kolejne kilka lub nawet kilkanaście edycji. Oczywiście każda następna osiąga zwykle słabsze wyniki oglądalności, to jednak nie zniechęca stacji do odgrzewania po raz kolejny tego samego tytułu. Tym razem jednak TVN zdecydowanie przesadził, a internauci nie zostawiają na telewizji suchej nitki.

Kto wystąpi w "Agent Gwiazdy 4"?

"Agent Gwiazdy" przez jakiś czas był jednym z najpopularniejszych reality show telewizji TVN. Program promowało wiele znanych gwiazd, formuła była świeża i ciekawa, generowała więc ogromną oglądalność i równie potężne zyski. Nic też dziwnego zatem, że stacja postanowiła kontynuować produkcję, a właśnie trwają przygotowania nad czwartym sezonem. Widzowie liczyli na kolejną dawkę dobrej zabawy z udziałem ich ulubionych gwiazd, tymczasem po opublikowaniu listy uczestników rozpętało się prawdziwe piekło. Okazuje się, że z wyjątkiem Edyty Górniak, Krystyny Czubówny oraz dawnej gwiazdy sportu - Andrzeja Gołoty, w serii nie wystąpią żadne uznawane w show-biznesie nazwiska. Lista uczestników wygląda następująco:
 • instagramerkę Angelikę Muchę,
 • podróżnika Aleksandra Dobę,
 • Katarzynę Wołejnio znaną jedynie z "Żon Hollywood",
 • mistera polski 2015 Rafała Jonkisza,
 • piosenkarkę Agatę Nizińską
 • Marię Sadowską,
 • kucharza Damiana Kordasa,
 • youtubera Wiktora Mrozika,
 • modelkę Violettę Kołakowską,
 • Andrzej Gołota
 • żonę Gołoty - Mariolę,
 • Krystynę Czubównę,
 • Edyta Górniak
 • Michała Koterskiego,

Widzowie miażdżą TVN. Wylano całe wiadro pomyj

Te informacje wywołały ogromne oburzenie wśród fanów produkcji, którzy spodziewali się znanego i lubianego składu. Natychmiast pojawiły się dziesiątki negatywnych komentarzy obrażających zarówno TVN, jak i program "Agent Gwiazdy".DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
ZamaraTVN zalicza wpadkę za wpadką! Tego widzowie nie mogli przebaczyćCzytaj dalej
- Youtuber, instagramerka, kucharz z MasterChefa, który nawet nie wygrał. Nie no brawo TVN, fantastyczny wybór. Za niedługo będziecie zapraszali osoby, które wam kanapki do redakcji dostarczają - szydzi internauta. - Dno i k*rwa żenada. Nie ma nawet po co włączać tv, ja 3 osoby znam z tych wszystkich niby "gwiazd". Porażka!! - oburza się fanka. - Co ma być skład GWIAZD? Tancerze z "Tańca z gwiazdami" są bardziej znani niż te wasze "gwiazdy". Dobrze, że Górniak i Gołota się zgodzili, bo byście nie mieli kogo na obrazek produkcji dać nawet - ocenia kolejna osoba.ZOBACZ TAKŻE:
 1. Gwiazda Polsatu publicznie zaatakowała Magdę Gessler! Tak OSTRO jeszcze nie było
 2. W Koglu-Moglu podbił serca Polaków. Tajemnica jego śmierci przeraża
 3. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
 4. Ile lat ma Katarzyna Dowbor? Gdy internauci to odkryli, złapali się za głowy
 5. Dorota Szelągowska: Syn gwiazdy ma innego ojca!
Filip ChajzerTraumatyczne przeżycia gwiazd TVN. Wielkie rodzinne tragedieCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News