TVN wyemitował dziś wstrząsający materiał. Znany, polski podróżnik został zamordowany, pozbawili go głowy i serca

TVN wyemitował dziś wstrząsający materiał. Znany, polski podróżnik został zamordowany, pozbawili go głowy i serca Źródło: screen/TVN24

TVN pokazał dziś wstrząsający materiał o polskim podróżniku. Mężczyzna został w brutalny sposób zamordowany podczas swojej wyprawy do Meksyku. Trudno uwierzyć w to, co oprawcy zrobili z jego ciałem. To wyjątkowo makabryczna historia dla ludzi o mocnych nerwach.

TVN wyemitował dziś wstrząsający materiał o znanym, polskim podróżniku Krzysztofie Chmielewskim. W dzisiejszym wydaniu "Superwizjera" można było zobaczyć reportaż o mężczyźnie, który wyruszył do Meksyku w kwietniu ubiegłego roku. Niestety, nie powrócił z kraju, który uwielbiał. Podróż zakończyła się tragicznie, a jego zmasakrowane ciało zostało znalezione w zaroślach, na zboczach wąwozu. 

Kilkaset metrów dalej odnaleziono poćwiartowane ciało niemieckiego podróżnika Holgera Hagenbuscha. Mężczyźni planowali pokonać obie Ameryki na rowerach. Po pewnym czasie od rozpoczęcia wyprawy do mediów dotarła informacja o brutalnym morderstwie. Meksykańska prokuratura do dziś nie ustaliła, kto zabił podróżników i jaki był powód tej makabrycznej zbrodni. 

TVN publikuje wstrząsający materiał o brutalnym zabójstwie polskiego podróżnika: "Został potraktowany jak śmieć"

Zwłoki Krzysztofa Chmielewskiego były w tragicznym stanie. Według relacji TVN, mężczyzna został pozbawiony głowy i serca. Wszystko wskazuje na to, że przed śmiercią doświadczył niewyobrażalnych tortur, a oprawcy nie mieli dla niego żadnej litości.

Tereny, przez które przejeżdżał Polak są wyjątkowo piękne, ale i bardzo niebezpieczne. W okolicach działają grupy przestępcze, które dokonują zbiorowych tortur i egzekucji. Ćwiartują swoje ofiary i pozbawiają ich narządów wewnętrznych. Wiadomo, że polski podróżnik został pozbawiony głowy i serca. Zwłoki mężczyzny zostały porzucone na śmietniku, co bardzo zabolało jego bliskich:

- Potraktowano go jak śmiecia, jak nic niewartego człowieka - powiedziała zrozpaczona siostra, która zdecydowała się przybyć w miejsce zbrodni.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Bliscy są zrozpaczeni. Siostra widziała jego zmasakrowane ciało

Bliscy podróżnika są zrozpaczeni i jednocześni oburzeni opieszałością działań meksykańskiej prokuratury. Siostra brutalnie zamordowanego mężczyzny pojechała do Meksyku, aby uzyskać dokładne informacje w sprawie brata. Prokuratura na początku śledztwa twierdziła, że Krzysztof Chmielewski został potrącony przez ciężarówkę. Siostra tragicznie zmarłego ani przez chwilę nie uwierzyła w tę wersję.

Kobieta widział zmasakrowane ciało swojego brata. Jak podaje TVN, na jego ciele znajdowały się liczne ślady tortur, bicia i przypalania. Mężczyzna nie miał głowy, serca i stopy. W okolicy znaleziono również czaszkę mężczyzny, w której widoczne są ślady po naboju. Do tej pory nie udało się ustalić, kto stoi za brutalnym morderstwem. Przestępczość w Meksyku jest bardzo wysoka i podobne sytuacje zdarzają się tam często.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ewa Wachowicz WKURZYŁA miliony Polek! Tych słów NIKT jej nie wybaczy
  2. Dramat Aleksandry Kwaśniewskiej! Po latach zdradziła bolesną tajemnicę o swoim ojcu i aborcji
  3. Do sieci trafiło zdjęcie Anny Lewandowskiej w bikini. Widok, którego długo nie zapomnicie
  4. Informacje podane przez Polsat załamią miliony Polaków. Ze sklepów mogą zniknąć papierosy
  5. Po latach od śmierci Andrzeja Leppera były wicepremier przerywa milczenie. Opowiedział o ustawce szefa SLD z Millerem
  6. Wszyscy patrzyli tylko na dekolt Barbary Kurdej-Szatan. Powiększyła sobie wdzięki? (FOTO)

źródło: TVN24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News