TVN ukarał Rozenek i Rusin?! Wielka afera w polskim show-biznesie

TVN ukarał Rozenek i Rusin?! Wielka afera w polskim show-biznesie

TVN musiał zareagować na konflikt, jaki wywiązał się w mediach społecznościowych między Kingą Rusin a Małgorzatą Rozenek-Majdan. Awantura w sieci rozpętała się o reklamowanie kosmetyków. W sporze zdania zabierały kolejne gwiazdy i setki internautów. 

TVN nie miał wyjścia. Stacja organizowała w ubiegłą sobotę bal, na którym cała elita TVN publicznie wsparła działania fundacji "Nie jesteś sam". Obie panie, znane przecież z TVN-u, nie pojawiły się na imprezie. Jak pisze pudelek.pl stacja mogła wydać paniom zakaz przyjścia na bal, by nie rozpętała się jeszcze większa afera. Kinga Rusin miała poinformować, że nie wybiera się na bal "z powodów osobistych". Wykonała jednak wielki gest. Z informacji pudelka.pl wynika, że Rusin wpłaciła na poczet dalszych działań Fundacji aż 50 tys. zł.

Reagować musiał TVN

Nie znane są za to oficjalne przyczyny nieobecności Małgorzaty-Rozenek-Majdan na gali TVN. Celebrytka nie wydała żadnych oświadczeń, przez co jej absencja pozostaje tematem spekulacji. Z nieoficjalnych informacji portalu wynika jednak, że nieobecność pań może wynikać z tego samego powodu - awantury, jaka rozpętała się w sieci na temat reklamowania kosmetyków.

O co poszło?

Spór rozgorzał tak naprawdę między Rozenek-Majdan a Joanną Krupą. Ta druga zareagowała na wieść, że Rozenek-Majdan reklamowała sieć kosmetyków, które były uprzednio testowane na zwierzętach. Swój głos zabrała także Kinga Rusin, zadeklarowana obrończyni praw zwierząt. Przyznała, że nigdy nie zdobyłaby się na taką praktykę. W jej stronę poleciała zaczepka. Rozenek-Majdan zaznaczyła, że to na takiej postawie Kinga Rusin kreuje sieć swoich kosmetyków. Dziennikarka straciła spokój. Przygotowała obszerny wpis na Instagramie, w którym nazwała Rozenek hipokrytką. Sprawa zakończyła się skasowaniem wszystkich wpisów Rusin. Niesmak pozostał jednak duży. W sprawie głos zabierały inne polskie gwiazdy, m. in. Magda Gessler. Opinia publiczna trzymała stronę Kingi Rusin. - Była zadyma we władzach stacji - twierdzi anonimowo dla Pudelka.pl źródło portalu. Ostatecznie wybrano rozwiązanie, by równo potraktować obie panie. Cel eventu był przecież szczytny i nie sposób było niszczyć tej otoczki przez drugorzędną awanturę, którą żył cały Internet.Najlepsze newsy dnia:

    1. To będzie najostrzejszy odcinek DDTVN w tym roku. Niepokojąca zapowiedź Rusin
    2. Ojciec Rozenek włącza się do awantury z Rusin! Nie zostawił na niej suchej nitki
    3. Rozenek jej tego nie daruje! Awantura z Rusin nabiera potężnego wymiaru
    4. Doda dołączyła do wojny gwiazd TVN! Jest ostro
  Następny artykuł