TVN: Tragiczna wiadomość z rana, nie żyje nastolatek

TVN: Tragiczna wiadomość z rana, nie żyje nastolatek Źródło: TVN

TVN postanowił poinformować widzów o tragicznym wypadku, do którego doszło dziś w nocy. Dowiedzieliśmy się o przerażającej kolizji, w wyniku której śmierć poniósł nastolatek. Internauci nie mogą dojść do siebie po strasznym wydarzeniu. Okoliczności wciąż są wyjaśniane.

TVN przekazał widzom straszne wiadomości o wypadku, do którego doszło dziś w nocy. Dziennikarze znanej stacji telewizyjnej donoszą, że w wyniku kolizji drogowej śmierć poniósł nastolatek. Niestety nie jest on jedynym poszkodowanym w wypadku, który poruszył internautów. Wciąż nie wiadomo, dlaczego doszło do tak wielkiej tragedii, która przyniosła przerażające konsekwencje. Potrzebna była natychmiastowa interwencja służb.

Dowiedzieliśmy się, że zginął jeden z pasażerów samochodu, który uczestniczył w wypadku. Poza nim ucierpiało sześć osób, w związku z czym stało się jasne, że wymagane jest wysłanie na miejsce helikoptera. Dopiero on mógł sprawić, że uda się uratować życie osób, którym wciąż zagrażało niebezpieczeństwo. Wiadomości przekazywane z samego rana zasmuciły wielu widzów oraz internautów, którzy przesyłają wyrazy współczucia rodzinie ofiary oraz poszkodowanym.

TVN przekazuje tragiczne wiadomości

Do wypadku doszło w miejscowości Rożniątów w województwie opolskim. Dowiedzieliśmy się, że doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych, które zakończyło się tragicznie. Na miejsce błyskawicznie wezwano jednostki ratunkowe, które miały uratować życia wszystkich poszkodowanych. Siedem osób zostało zabranych do szpitala.

Niestety, 19-letni pasażer poniósł śmierć w wyniku koszmarnego wypadku. Nastolatek zmarł w szpitalu, gdzie opatrywani byli jego znajomi. Wciąż nie wiadomo, co jest powodem przerażającego wypadku. Sprawę na miejscu bada policja, lecz obecnie jest zdecydowanie za wcześnie, by podawać jakiekolwiek wiadomości na temat tego, do czego doszło na drodze. TVN póki co również wstrzymuje się od podawania przyczyn czołowej kolizji.

TVN informuje widzów o dramacie w województwie opolskim

- Działania straży polegały na ewakuacji i zrobieniu dostępu do osoby zakleszczonej w pojeździe oraz udzieleniu pomocy pozostałym osobom - mówi kpt. Mateusz Nieświec ze straży pożarnej w pobliskich Strzelcach Opolskich. Strażacy byli jednymi z pierwszych przedstawicieli służb obecnych na miejscu wypadku. Jak przyznaje mężczyzna, pomagać zaczęli również inni ludzie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Z relacji TVN-u dowiedzieliśmy się, że przypadkowy mężczyzna przejeżdżający obok miejsca zdarzenia postanowił zatrzymać się i włączyć w akcję ratunkową jeszcze przed przyjazdem pogotowia. Ze słów przedstawiciela straży pożarnej wynika, że mężczyzna, który na własną rękę podjął się pomocy poszkodowanym, wykazał się doskonałą pracą, która być może uratowała życie kolejnym osobom.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Michał Szpak jest ZAKOCHANY! Wiemy w kim! Przyznał szczerze: „To był właśnie TEN strzał!”
  2. Edyta Górniak ma KRÓTKIE włosy! Wygląda jak 20 LAT temu, gdy zaczynała karierę! 
  3. Kinga Rusin bez stanika szaleje na Dzikim Zachodzie. Zdjęcia w sieci
  4. Sablewska w kosmicznie drogich majtkach wyznaje miłość pośladkami. Oniemiejecie (FOTO)
  5. Żona uwielbianego bohatera "Na Wspólnej" umiera. Błaga już tylko o jedno, zostało jej niewiele czasu
  6. Tragiczny finał awantury w szkole podstawowej im. Króla Maciusia. Nie żyje uczeń, wstrząsające informacje Polsatu

źródło: TVN

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News