Nagła tragiczna śmierć w polskiej miejscowości. Wypadek, po którym ciężko się pozbierać

Nagła tragiczna śmierć w polskiej miejscowości. Wypadek, po którym ciężko się pozbierać Źródło: pikio

TVN podało dziś wstrząsającą informację. Doszło do tragicznego wypadku ze skutkiem śmiertelnym, który mocno poruszył okolicznych mieszkańców. Rodziny ofiar pogrążone są w żałobie. To już kolejne takie zdarzenie w tej okolicy.

TVN podał do opinii publicznej wiadomość, która poruszyła mieszkańców Mazowsza. W ostatnim czasie liczba wypadków na drodze niepokojąco się podnosi, co może świadczyć o tym, że kierowcy, korzystając z ustąpienia zimy czują się nieco swobodniej na drogach. Jednak nocne przymrozki w dalszym ciągu stanowią zagrożenie, gdyż przyczyniają się do zwiększenia śliskości nawierzchni.

Do zdarzenia doszło bardzo wczesnym rankiem, około godziny 4, na drodze krajowej numer 92. Samochód ciężarowy zderzył się z autem osobowym na wysokości miejscowości Błonie. Okoliczności wypadku są badane. Są dwie ofiary śmiertelne.

TVN informuje: tragiczny wypadek w Błoniu

Nie wiadomo na pewno, w jakich okolicznościach doszło do wypadku, jednak policja dokonała już pewnych wstępnych ustaleń. Wynika z nich, że w pewnym momencie osoba prowadząca samochód osobowy marki BMW nagle zjechała na lewy pas. Kierowcą był 25-letni mężczyzna. Nie są znane przyczyny jego decyzji o zmianie pasa, jednak w jej wyniku wjechał wprost pod maskę nadjeżdżającej z naprzeciwka ciężarówki. Takie zderzenie musiało skończyć się tragedią. Nie żyje zarówno kierowca, jak i jego pasażer.

Kierowca ciężarówki oraz pasażer zostali natomiast przewiezieni natychmiast do szpitala, w celu wykonania badań. Byli przytomni, choć w dużym szoku. Jak się okazało, prócz drobnych zranień, nie stała im się krzywda.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na miejscu przez wiele godzin pracowały najrozmaitsze służby, próbujące ustalić wszelkie okoliczności zdarzenia. Droga, wyznaczająca oś Warszawa-Poznań została zablokowana na dłuższy czas. Od czasu powstania odcinka autostrady A2, trasa ta jest rzadziej uczęszczana, choć w godzinach porannych ruch nie należy do małych.

W chwili obecnej nie jest znana tożsamość pasażera auta osobowego. Oba pojazdy zostały zniszczone, co świadczy o dużej sile uderzenia. Trwają szacunki, analizy i badania, mające na celu ustalić dokładny przebieg zdarzenia, ze szczególnym uwzględnieniem przyczyn zmiany pasa przez BMW. Wiele osób podejrzewa, iż mogło chodzić o nieprawidłowo wykonany manewr wyprzedzania. To już kolejny taki wypadek w tej okolicy. Kilka dni wcześniej na sąsiedniej drodze samochód osobowy wyjechał z drogi i uderzył w drzewo, co skończyło się natychmiastową śmiercią kierowcy.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Córka gwiazdy „M jak Miłość” zmarła na raka szyjki macicy. Miała przed sobą całe życie
  2. Maturzyści brutalnie zamordowali 22-latkę. Po wszystkim poszli na pizzę
  3. Śmieszne czy żałosne? Kaczyńska, która nigdy nie musiała pracować o strajku nauczycieli
  4. Prognoza pogody na święta może Was zaskoczyć. Nie mamy dobrych informacji
  5. Tadeusz Rydzyk pogrąża się w programie na żywo. Po tym jego "fani" oprzytomnieją?
  6. Jednym ciosem znokautowała mężczyznę na wizji. Szok w programie Kuby Wojewódzkiego

źródło: TVN

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News