TVN ostrzega Polaków, może być niebezpiecznie. Temperatura spadnie do -5 stopni

TVN ostrzega Polaków, może być niebezpiecznie. Temperatura spadnie do -5 stopni Źródło: Pixabay - Natalia_Kollegova

TVN postanowił poinformować widzów o nadchodzących okolicznościach pogodowych, które najprawdopodobniej pojawią się w Polsce. W związku z nimi dojść może do poważnego niebezpieczeństwa. Okazuje się, że temperatura może spaść poniżej zera.

TVN w najnowszych prognozach pogody przedstawił swoim widzom niepokojące wiadomości dotyczące pojawiających się w naszym kraju warunków pogodowych. Wiele wskazuje na to, że w ciągu najbliższych tygodni możemy spodziewać się mało sprzyjających okoliczności, które wpłyną na przebieg majówki. Polacy z pewnością nie zareagują na nie z optymizmem. Zanosi się na bardzo poważne zmiany.

Stacja przekazała wiadomości na temat znacznego spadku temperatury w naszym kraju. Wydawałoby się, że nie będziemy mieć już do czynienia z tak drastycznym obniżeniem temperatury przed wakacjami, jednak najnowsze prognozy przekazywane przez stację TVN wskazują na to, że będziemy musieli przygotować się na taki scenariusz w ciągu najbliższych dni.

TVN ostrzega Polaków przez zmianami w pogodzie

W ostatnich tygodniach pogoda potrafiła pozytywnie nas zaskoczyć. Mieliśmy do czynienia z wysokimi temperaturami, w związku z czym wielu Polaków nie kryło swojej radości. Początek tygodnia był upalny, jednak w najbliższych dniach zanosi się na gwałtowną zmianę pogody. Popularna telewizja w swoich prognozach pogody przekonuje, że powinniśmy przygotować się na drastyczny spadek temperatury.

Wygląda na to, że zmiany nie będą dotyczyć całej Polski. Synoptycy przewidują, że dotkną one najpewniej kilku regionów, jednak oznacza to, że kilka milionów Polaków będzie musiało przygotować się na poważne zmiany, które mogą doprowadzić do niebezpiecznych sytuacji. Dowiadujemy się, że lokalnie pojawiać się mogą nawet przymrozki, co praktycznie nie zdarza się o tej porze roku.

Dziś na północy naszego kraju mieszkańcy będą musieli radzić sobie z silnym, porywistym wiatrem, którego prędkość miejscami dochodzić będzie nawet do 85 kilometrów na godzinę. Znacznie trudniejszych warunków możemy jednak spodziewać się w kolejnych dniach, które przyniosą nie tylko silny wiatr, ale również znacznie niższą temperaturę.

TVN informuje o pogorszeniu pogody

IMiGW wydał wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia dotyczące przymrozków dotyczące województw: mazowieckiego, podlaskiego, warmińsko-mazurskiego, pomorskiego, zachodniopomorskiego i kujawsko-pomorskiego. Lokalnie temperatura może spaść poniżej zera, pojawiają się nawet prognozy przekonujące, że możemy doczekać się aż pięciu stopni poniżej zera na naszych termometrach.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Podobna aura czeka nas w sobotę, jednak potem możemy spodziewać się ocieplenia. Wszystko wskazuje na to, że weekend majowy zakończymy w towarzystwie wysokiej temperatury i sprzyjających warunków pogodowych. Synoptycy przekonują, że z pewnością w niedzielę będą one znacznie lepsze, niż w kilku poprzednich dniach.

ZOBACZ TAKŻE

  1. NIE ŻYJE kolejna gwiazda "Gwiezdnych Wojen". Fani są w rozpaczy, nie wiadomo co się stało
  2. Nie uwierzycie jak Krystyna Pawłowicz wyglądała w MŁODOŚCI! Te zdjęcia zwalą was z nóg! Jak zupełnie inna osoba!
  3. Może jeszcze zdążysz! Dzisiejsza oferta majówkowa w Biedronce zwala z nóg
  4. Oto treść wizji Jackowskiego sprzed miesiąca na trwająca właśnie majówkę. Turlamy się ze śmiechu
  5. Musisz zrobić jedną ważną rzecz i Twoja emerytura wzrośnie o 10%. Emeryci zaskoczeni
  6. TVP podała wiadomość, która wstrząsnęła wieloma ludźmi. Nie żyje 15 policjantów

źródło: TVN

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News