TVN
Fot. "Ślub od pierwszego wejrzenia" TVN
Wiadomości Pikio - 31 Października 2018

Żenujące sceny w show TVN. Gwiazda cała we łzach

TVN ponownie zdecydował się na pokazanie widzom niezwykle kontrowersyjnego programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Jak opiniują widzowie, w ostatnim odcinku doszło do naprawdę żenujących, zawstydzających scen. Podobnego zdania była także jedna z uczestniczek, która zalała się łzami przed kamerami.

TVN jest niezwykle popularną stacją telewizyjną, której fenomen polega prawdopodobnie między innymi na szerokiej gamie proponowanych widzom formatów. Najbardziej kontrowersyjnym z nich jest najpewniej "Ślub od pierwszego wejrzenia". Eksperci programu dobierają uczestników w pary, które podczas pierwszego spotkania mówią sobie sakramentalne "tak". W kolejnych odcinkach fani obserwują poczynania młodych małżeństw oraz przekonują się, czy rzeczywiście uda im się w sobie zakochać.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" TVN: dlaczego Martyna rozpłakała się przed kamerami?

Liczni internauci od czasu emisji pierwszego sezonu show zapewniają, że realizacja podobnego telewizyjnego przedsięwzięcia nie jest wcale dobrym pomysłem. Ich zdaniem nie da się bowiem wymyślić wzoru, według którego ludzie będą łączyć się w udane pary, a tym bardziej w sobie zakochiwać. Specjaliści starają się jednak udowodnić, że podobny algorytm istnieje oraz doskonale działa. Co ciekawe, producenci współpracujący ze stacją TVN wciąż mogą liczyć na sporą grupę chętnych, chcących wziąć udział w formacie. Eksperci "zaprojektowali" więc na ten sezon trzy małżeństwa - Anitę i Adriana, Agatę i Macieja oraz Martynę i Przemka. Jak przewidywali widzowie, nie wszystkie z nich okazały się udane.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Rolnik szuka żonyRolnik szuka żony: Producenci show woleliby to przemilczeć. Największe porażkiCzytaj dalej

Zadziwiające sceny w "Ślubie od pierwszego wejrzenia". Uczestniczka we łzach przez męża

W ostatnim odcinku programu szczególne kontrowersje wywołały sceny ze wspólnej podróży Przemka oraz Martyny, którzy wybrali się do Barcelony. Widzowie byli zadziwieni, kiedy zobaczyli, że mężczyzna zdecydował się na zwiedzanie tego pięknego miasta w stroju jednorożca. W internetowych komentarzach bardzo szybko pojawiła się spora krytyka, w której zarzucano uczestnikowi, iż jego zachowanie było żenujące i skrajnie niedojrzałe. Tego samego zdania była najpewniej sama Martyna, której wyraźnie nie spodobała się infantylna postawa męża. Opowiedziała o tym szczerze przed kamerami, zalewając się rzewnymi łzami. Po powrocie do Polski nie zdecydowała się za to wprowadzić do mieszkania Przemka w Krakowie. Z lotniska wróciła natychmiast do Warszawy i na razie trudno jest szukać między małżonkami kompromisu oraz nici porozumienia.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Największa tajemnica Meghan Markle ujawniona! Zawarła „układ” z byłym mężem
  2. Fryzury do okrągłej twarzy i wysokiego czoła. Poznaj praktyczne rady
  3. Widzowie Polsatu pokochali ją jak nikogo innego. Dzisiaj przerażeni są jej wyglądem
  4. Krzyżówka psa z kotem. Kontrowersyjne eksperymenty na zwierzętach? Czy chore ambicje?
  5. Rodzinny dramat gwiazdy Na Wspólnej. Fani są zdruzgotani, zalali się łzami
ZAMIANA
Tamara Arciuch z mężemZnani aktorzy, którzy znaleźli miłość na planie filmowym [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News