Samochód wjechał w grupę dzieci. Są ofiary śmiertelne i wielu rannych, przerażające informacje w TVN

Samochód wjechał w grupę dzieci. Są ofiary śmiertelne i wielu rannych, przerażające informacje w TVN Źródło: .

TVN przekazał przerażające wiadomości na temat wypadku, który poruszył wiele osób. Dowiedzieliśmy się bowiem, że doszło do koszmarnego wydarzenia, w związku z którym pojawiły się ofiary śmiertelne. Wszystko przez kierowcę samochodu, który wjechał w grupę dzieci.

TVN postanowił poinformować swoich widzów o strasznym wypadku, który wydarzył się dzisiaj. W jego efekcie doszło do śmierci osób będących na miejscu zdarzenia. Trudno wyjaśnić, jak mogło dojść do tak wielkiego koszmaru, w wyniku którego śmierć poniosły niewinne osoby. Nikt nie mógł spodziewać się, że dojdzie do czegoś tak okropnego. Najgorsze, że ucierpiały dzieci.

O wypadku, który przekazał widzom TVN, mówi teraz wiele osób z całego świata. Wszystko przez zachowanie kierowcy samochodu, który wjechał w grupę dzieci. Nikt nie mógł spodziewać się tak koszmarnego rezultatu wypadku. Pojawiły się ofiary śmiertelne, a niektórzy wciąż zadają sobie pytanie, czy musiało dojść do tak potwornego dramatu. Trudno odpowiedzieć na to pytanie na tak wczesnym etapie śledztwa, choć to, co przekazały media, może wzbudzać wielkie oburzenie.

TVN przekazuje wiadomości o tragicznym wypadku

Nic nie wskazywało na to, że może dojść do tak wielkiej tragedii, która wstrząśnie tysiącami osób na całym świecie. Ci, którzy słyszeli o wypadku, głośno wyrażali swoje oburzenie w związku z zaistniałą sytuacją. Niektórzy twierdzili wręcz, że kierowca samochodu zasługuje na najwyższą karę, jednak o tym zadecyduje sąd. Wyrok poznamy więc dopiero zapewne za kilka tygodni, gdy zakończy się dochodzenie w tej sprawie i wyjaśnione zostaną wszelkie okoliczności wypadku.

Jak wynika z przekazanych przez TVN informacji, samochód uderzył w grupę dzieci, które wracały z wycieczki wraz z opiekunami. Byli to najmłodsi mieszkańcy miasta Otsu w Japonii. Większość z nich była zaledwie w wieku przedszkolnym, w związku z czym zachowanie kierowcy jest wyjątkowo wstrząsające. Okazało się, że śmierć poniosło dwoje dwulatków, którzy nie mieli szans na przeżycie w starciu z rozpędzonym pojazdem.

TVN informuje o tragedii na ulicach

Służby informują o dwóch ofiarach śmiertelnych, jednak nie oznacza to, że to koniec złych wiadomości. Dowiedzieliśmy się, że jest również kilkunastu rannych. Poszkodowani są niemal wszyscy uczestnicy wycieczki, co świadczy o potwornej skali wypadku. Wygląda na to, że kierowca samochodu już wkrótce będzie musiał zmierzyć się z bardzo surowymi konsekwencjami swojego bezmyślnego zachowania.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pierwsze doniesienia mówiły, że samochód wpadł w grupę dzieci na skutek kolizji, do której doszło kilka sekund wcześniej. Nie zwalnia to jednak kierowcy z odpowiedzialności, jaką z pewnością będzie musiał ponieść. Lokalne media mówią o bardzo surowej karze, jakiej może spodziewać się Japończyk.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. MAKABRYCZNE wyznanie Beata Tyszkiewicz! Jest chora? "Chcę dobrze wyglądać w trumnie"
  2. Nie żyje znana prezenterka. Zmarła tragicznie. Policja oskarża jej męża
  3. Media Tadeusza Rydzyka podały fatalne informacje. Bardzo zła prognoza pogody
  4. To jest za mocne. Media twierdzą, że Kazadi od 4 lat czeka, aż Baron zaprosi ją na randkę
  5. Z ostatniej chwili: Zupełnie nowe informacje ws. katastrofy smoleńskiej!
  6. Polsat: Policjanci znaleźli zwęglony samochód. Gdy zajrzeli do środka, niemal zwymiotowali

źródło: TVN

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News