Rozenek wraca do TVN! Wiemy jaki program poprowadzi

Rozenek wraca do TVN! Wiemy jaki program poprowadzi

TVN zapowiada powrót wielkiej gwiazdy! Już wkrótce widzowie znów będą mogli zobaczyć Małgorzatę Rozenek-Majdan w nowej roli. Wiemy już, jaki będzie tytuł programu, w którym wystąpi.

TVN ma w swoich szeregach wiele gwiazd. Jedną z nich jest niewątpliwie popularna prezenterka, a z wykształcenia prawniczka - Małgorzata Rozenek-Majdan. Po sukcesach takich produkcji jak Projekt Lady czy Warsztat Urody przyszła pora na kolejny hit z udziałem żony Radosława Majdana. Znany jest tytuł programu, w którym najprawdopodobniej zobaczymy autorkę książki Perfekcyjna pani domu. Media donoszą, że Małgorzata Rozenek-Majdan poprowadzi kolejną edycję programu Ameryka Express, który do tej pory prowadziła Agnieszka Woźniak-Starak. Jednak po burzy, jaka rozpętała się po kontrowersyjnym odcinku, kiedy uczestnicy musieli całować Peruwiańczyków w usta, gwiazda zrezygnowała z dalszej współpracy z produkcją. Oficjalnie wiadomo, że nie narzeka na brak pracy i poprowadzi najnowszą edycję reality show Big Brother.

TVN postawi na Małgorzatę Rozenek-Majdan? Gwiazda może poprowadzić kolejną edycję Ameryka Express

TVN ma powody, aby postawić na talent Małgorzaty Rozenek-Majdan. Popularna prezenterka miała już okazję wziąć udział w bliźniaczej produkcji Azja Express, gdzie wystąpiła wraz ze swoim mężem w roli uczestniczki. Widzowie oszaleli na jej punkcie. Małgorzata i Radosław okazali się jedną z najbardziej lubianych par w programie i z łatwością zdobyli serca fanów. Szczególną uwagę zwracano jednak na Małgorzatę Rozenek-Majdan ze względu na jej wyjątkową urodę i błyskotliwe wypowiedzi. Wiele wskazuje na to, że wkrótce nastąpi zmiana ról i Rozenek-Majdan będzie witała uczestników na mecie poszczególnych etapów rywalizacji.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Producenci są popierają kandydaturę Rozenek-Majdan

Producenci programu mają o kandydatce na nową prowadzącą jak najlepsze zdanie. - Gośka jest kontaktowa, ma poczucie humoru i świetnie czuje telewizję, a tego nie da się nauczyć. Ale decyzje jeszcze nie zapadły -  powiedziała producentka programu Marta Więch. Sama zainteresowana przyznaje, że mimo nawału pracy, bardzo chętnie poprowadziłaby nową edycję Ameryka Express. Gwiazda ma bardzo duży sentyment do programu i rola prowadzącej byłaby dla niej prawdziwą przyjemnością. Oficjalne decyzje nie są jeszcze znane, jednak wiele wskazuje na to, że już wkrótce Małgorzata Rozenek-Majdan pojawi się w nowej produkcji TVN.Najlepsze newsy dnia:

  1. Kim jest mąż Natalii Siwiec? Jego zawód przyprawi was o zawał serca!
  2. Barbara Kurdej-Szatan zrobiła coś NIEPRAWDOPODOBNEGO. Fani nie mogą się pozbierać z szoku!
  3. To na zastąpi Basię Kurdej-Szatan w roli. Fani wściekli
  4. Kuriozalna wpadka w Koło fortuny. Banalne pytanie, wszyscy ryknęli śmiechem
  5. Tego fani się nie spodziewali. Wyciekł utwór Taco Hemingwaya przed premierą
  6. HGA Media - duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  źródło: Fakt Następny artykuł