Nowe wstrząsające informacje nt. Madeleine McCann. Gigantyczny przełom zwala z nóg

Nowe wstrząsające informacje nt. Madeleine McCann. Gigantyczny przełom zwala z nóg Źródło: youtube.com/Karolina Anna

TVN przekazuje najnowsze doniesienia w sprawie Madeleine McCann. Sprawa, która trwa już 12 lat, wydaje się być nie do rozwiązania. Tymczasem służby mają zupełnie nowe tropy. W sprawę ma wkład przyjaciółka królowej.

TVN podał bardzo dokładne informacje dotyczące przełomu portugalskich i brytyjskich śledczych. Okazuje się, że w sprawie jest świadek, który widział porywacza w tę feralną noc. Uwiarygodnia to wersję policji, że dziewczynka została porwana przez pedofila dnia 3 maja 2007 roku.

Świadkiem zaginięcia była przyjaciółka królowej

Gdy cała sprawa nabrała rozgłosu, z policją skontaktował się świadek zdarzeń, który w tym samym czasie i miejscu co rodzice - Kate i Gerry MacCann spędzał swój wolny czas - była to Carole Tranmer. 71-letnia kobieta pełni bardzo odpowiedzialną funkcję, mianowicie opiekuje się królewską kolekcją sztuki i zarazem zaskarbiła sobie przyjaźń z królową Elżbietą.

Była ona świadkiem dość niepokojącego wydarzenia, a raczej zachowania pewnego mężczyzny. Dopiero po fakcie skojarzyła, że może to być kluczowa informacja dla śledczych. Tranmer pewnego dnia zauważyła podejrzanie wyglądającego mężczyznę, który wychodził z mieszkania na parterze - dokładnie nad tym lokalem znajdował się apartament rodziny z dziećmi.

Uważał na swoje ruchy i zachowywał się bardzo ostrożnie. Delikatnie zamknął bramę i oddalił się w nieznanym kierunku. Carole zapamiętała jego wygląd, dzięki czemu można było stworzyć jego rysopis Pasował on idealnie do Martina Neya.

TVN podaje, że Martin Ney to groźny pedofil

Martin Ney aktualnie przebywa w więzieniu. Został skazany za wykorzystanie seksualne i zabójstwo trojga dzieci, co mu zresztą bezsprzecznie udowodniono. 48-letni mężczyzna skłonności pedofilskie przejawiał już w 1992 roku. Molestował głównie chłopców. Głośnym echem odbiła się sprawa jego nękania dzieci na obozie młodzieżowym w Zeven.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Najbardziej zastanawiającym faktem jest to, że Ney popełniał swoje zbrodnie co 3 lata. Molestowanie i morderstwa popełniał prawie jak w zegarku. Dzięki temu śledczy wyliczyli, że mógł być on odpowiedzialny za zniknięcie Madeleine. Ostatniej zbrodni dopuścił się w 2004 roku, dziewczynka zaginęła zaś w 2007 roku.

Dochodzi do tego kolejny fakt - Martin Ney dokładnie znał Portugalię, a szczególnie rejon Algarve na południu kraju, gdzie rodzina spędzała urlop. Mężczyzna był kilkukrotnie przesłuchiwany w dokładnie tej sprawie. Za każdym razem oświadczał, że jest niewinny i nie ma najmniejszego związku ze sprawą, co teraz zdaje się być mało wiarygodne. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tak szczera Anna Jantar nigdy nie była! Tuż przed śmiercią wyznała bolesną prawdę o swojej córce, Natalii. Jej słowa zmrożą wam krew w żyłach
  2. Krystyna Pawłowicz wyjdzie niedługo za mąż? Jej decyzja o ślubie zaskoczy każdego. Pospadacie z krzeseł
  3. Księżna Diana mogła przeżyć. Największa tajemnica Elżbiety II ujawniona
  4. Polsat: Tragiczny wypadek! Małe dzieci wypadły z okna 4 piętra, śmierć na miejscu
  5. Iwona Pavlović ostro jak nigdy o ostatnim odcinku TzG. "Taniec się nie liczył"
  6. 11-latka dostała uwagę od matematyczki. Gdy mama ją przeczytała, aż w niej zawrzało

Źródło: TVN

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News