TVN przekazał wiadomość o koszmarnym wypadku. Ludzie ruszyli na pomoc

TVN przekazał wiadomość o koszmarnym wypadku. Ludzie ruszyli na pomoc Źródło: screen/kontakt24/

TVN przekazuje informacje o kolejnym tragicznym wypadku. Obraz, który ujrzeli przejezdni, mroził krew w żyłach. Kierowcy jednak nie dali się sparaliżować emocjom i czym szybciej pobiegli, by udzielić pomocy poszkodowanym.

TVN informuje o druzgoczącym wypadku, który miał miejsce wczoraj. Widok płonącego samochodu był przerażający, jednak przejezdnych nie zdołał wystraszyć i ci szybko ruszyli na pomoc. Ich postawa zasługuje na miano prawdziwego bohaterstwa.

TVN podało wstrząsające informacje 

Zaledwie kilka godzin temu, w mediach pojawiła się informacja, że w województwie śląskim doszło do tragicznego wypadku. Zdarzenie dokładnie miało miejsce w minioną sobotę, 4 maja, przed godziną 20:00. Policja otrzymała zgłoszenie, że na drodze krajowej nr 81 w miejscowości Orzesze doszło do wypadku. 

- Zgłoszenie otrzymaliśmy o 19:41. Kierująca Seatem Leonem wjechała w drzewo. W wyniku zderzenia jej samochód zapalił się. - mówi dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Mikołowie. 

Kierowcy starali się pomóc 

Inni uczestnicy ruchu, gdy tylko dostrzegli płonący samochód, bez żadnego zastanowienia ruszyli w jego kierunku, by jak najszybciej ugasić ogień. Wiedzieli, że bez tego, nie uda im się wyciągnąć kierowcy pojazdu tak, by żaden z nich również nie ucierpiał. Niestety, choć pogotowie i straż pożarna w mgnieniu oka zjawiły się na miejscu zdarzenia, było już za późno. Ogień nie tylko doszczętnie strawił pojazd. Kobieta, która uczestniczyła w wypadku, zginęła na miejscu. 

Policjanci starają się ustalić, co było przyczyną wypadku, jednak z uwagi na zniszczenie pojazdu i stan ciała zmarłej, niewykluczone, że dochodzenie trochę potrwa. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wypadek autobusu 

Przypominamy, że zaledwie kilkanaście dni temu doszło do zderzenia autobusu, który w tamtym czasie przewoził między innymi dzieci, z samochodem osobowym. Do zdarzenia doszło w Szczecinie przed godziną 18:00. Niestety w wyniku straszliwego incydentu aż 15 osób zostało rannych, a jednej z nich niestety nie udało się uratować. Policja niezwłocznie zajęła się całą sprawą, chcąc ustalić dokładne przyczyny wypadku. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Można się rozpłakać. Dominika Tajner opublikowała zdjęcie syna, które rozdziera serce
  2. Kto wygra Taniec z Gwiazdami? Ivona Pavlović się WYGADAŁA
  3. TVP: podczas pogrzebu z trumny dochodziły dźwięki. Żałobnicy przerażeni, interweniował lekarz
  4. Koszmarna wpadka Roksany Węgiel na scenie. 14-latka na żywo popełniła niewyobrażalną gafę
  5. Zdjęcie wychudzonej Szostak wywołało burzę. "Kiedyś była śliczna"

Źródło: TVN

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News