TVN przekazał tragiczną wiadomość. Koszmarny wypadek, zginęli wykonując swoją pracę

TVN przekazał tragiczną wiadomość. Koszmarny wypadek, zginęli wykonując swoją pracę Źródło: TVN24

TVN opisało druzgoczącą sytuację. Na jednej z polskich dróg miał miejsce wypadek, w wyniku którego zginęły osoby wykonujące swoją pracę. Szczegóły tego wydarzenia są szokujące.

TVN przekazało bardzo smutne informacje. Na drodze S8 doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Ofiary nie miały szans na przeżycie. Nikt z nich nie spodziewał się, że ten dyżur w ich pracy może być tym ostatnim. Rodzina i przyjaciele są pogrążeni w głębokiej żałobie.

TVN: okropny wypadek na S8. Są ofiary śmiertelne

Tuz przed północą na trasie S8 w okolicach węzła z Aleją Tysiąclecia i kładki dla rowerzystów miał miejsce tragiczny wypadek. Właśnie w tym czasie robotnicy drogowi wykonywali prace porządkowe. Nie spodziewali się, że o tak później porze może dojść do nieszczęścia.

- Pracownicy służby drogowej prawdopodobnie czyścili studzienki odpływów - oceniasz Tomasz Zieliński, dziennikarz TVN Warszawa.

Padli ofiarami nieodpowiedzialnego kierowcy tira, który wjechał z dużą prędkością w ciężarówki należące do służb. Dwaj mężczyźni zginęli na miejscu, jeden został ranny, a kolejny został uwięziony pod pojazdami.

- Strażacy musieli użyć dużego podnośnika, żeby ją wydostać - relacjonował reporter.

Poszkodowani zostali przetransportowani do szpitali, gdzie trwa walka lekarzy o przywrócenie im jak najlepszej kondycji. Sytuacja ma także ogromny wpływ na kierowców. Muszą się liczyć z utrudnieniami na drodze.

S8 zakorkowana. Kierowcy będą stać w ogromnych korkach

Na trasie wstrzymano ruch, aby uprzątnąć samochody i odblokować drogę. Służby pozwoliły na ponowny ruch samochodów około godziny 7:00. Mimo to, na S8 nadal są ogromne korki, kierowcy powinni omijać tę trasę w miarę możliwości. Taki stan może się utrzymywać przez długi czas.

W nocy sytuacja nie wyglądała tak źle ze względu na mały ruch. Czynności porządkujące po wypadku trwały aż do 6:30, jednak już wtedy na S8 pojawiało się coraz więcej aut, a zator zaczynał się na wysokości Głębockiej. W godzinach porannych wiele osób decyduje się wybrać tę trasę na dojazd do pracy, dlatego przez pewien czas nie można było się poruszać po tej drodze.

Ruch powoli wraca do normy, jednak ciągle napływają nowe auta. Sytuacja na S8 będzie trudna jeszcze przez kilka godzin, dlatego lepiej wybrać objazd. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Co za WSTYD! Pogrzeb Izabeli Skrybant-Dziewiątkowskiej miał być pełen gwiazd! Aż płakać się chce, że przyszła tylko garstka znanych osób. Nie uwierzycie kto się pojawił
  2. Agnieszka Fitkau-Perepeczko z partnerem. Jest od niej o 41 lat młodszy! Nie uwierzycie kim jest!
  3. Była dziewczyna idola z "Tańca z gwiazdami" podbija TVP. Ich rozstanie było ciosem dla internautów
  4. Tysiące rodzin utraciło prawo do pieniędzy z 500 plus. Porażające informacje
  5. Dramat w przestworzach. Samolot stanął w płomieniach, wszyscy pasażerowie nie żyją

Źródło: TVN Warszawa 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News