TVN i TVP mogą się schować. Dzisiaj wieczorem Polsat odpala wielki hit

TVN i TVP mogą się schować. Dzisiaj wieczorem Polsat odpala wielki hit Źródło: Fot. Pxhere.com

TVN i TVP nie mają żadnych szans w tym starciu. Polsat przygotował coś absolutnie fenomenalnego na ten wieczór, czego konkurencji nie uda się przebić. Już niedługo odpalony zostanie wielki hit, który zgromadzi przed telewizorami miliony Polaków.

TVN, TVP i Polsat to trzy największe stacje w naszym kraju, które codzienne rywalizują ze sobą o uwagę widzów. Twórcy prześcigają się w pomysłach, by prezentować Polakom coraz ciekawsze produkcje serialowe oraz filmowe, a każda z telewizji raz po raz zaskakuje programami reality-show, które oglądane są przez miliony. 

Trwa również zacięta walka o codzienne wieczory, które wielu spędza właśnie przed telewizorami. Emitowanie znanych oraz lubianych filmów zapewnia ogromne wpływy, teraz jednak TVN i TVP zostały całkowicie rzucone na kolana. Polsat wpadł na genialny pomysł i dzisiejszego wieczora na ekranach zobaczymy uwielbiany hit filmowy, który oglądać na pewno będą miliony Polaków. 

TVN i TVP pobite na głowę. Ten wieczór należy do Polsatu

Jak w każdy poniedziałkowy wieczór, Polsat przygotował dla swoich widzów niesamowity seans. Już o 20:05 zobaczymy na ekranach doceniany na całym świecie film Science-Fiction "Marsjanin" z 2015 roku. 

Głównym bohaterem produkcji jest Mark Watney, w którego wciela się Matt Damon. Jest on astronautą, który został porzucony na powierzchni Marsa. Jego przyjaciele zostali ewakuowani, a jego uznano  za zmarłego i porzucono. Jego misją jest przetrwać mimo morderczych warunków oraz niewystarczających zapasów żywności i wody. 

Ridley Scott stworzył film oparty na powieści Andy'ego Weira o tym samym tytule. Jego dzieło zostało nominowane do Oscara w wielu kategoriach, m.in. jako najlepszy film oraz za rolę pierwszoplanową głównego bohatera. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIA

Internauci nie kryją zachwytu

Propozycją tą zachwyceni są również widzowie, którzy w Internecie nie kryją swojego zadowolenia z emisji. Wszystko wskazuje na to, że TVN i TVP tego wieczora zostaną wbite w ziemię i nie będą mogły cieszyć się specjalną oglądalnością. 

- No i to jest dobre kino. Teraz tylko popcorn, wygodna poduszka i oglądamy! - ekscytuje się internauta. 

- Klasa, oby więcej takich, a nie w kółko te same komedie - dodaje kolejny. 

- Dobre kino, już raz kiedyś oglądałem ten film, ale z chęcią do niego wrócę. Jest genialny - czytamy. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Polacy są w szoku. Takiego zachowania po Andrzeju Dudzie nikt się nie spodziewał. Nawet Tomasz Lis nie krył ZACHWYTU!
  2. Największa tajemnica Wodeckiego wyszła na jaw dopiero po jego śmierci! Wiele osób nie uwierzy, że muzyk mógł zrobić coś takiego
  3. Wiemy, jaką fortunę zgarnie dziecko Meghan Markle. To naprawdę zatrważająca suma
  4. Biedronka znów przygotowała petardę dla dzieci. Klienci będą się o to zabijać!
  5. Żona Waldusia z "Kiepskich" w rozpaczy. Twierdzi, że aktor chce ją zniszczyć, oprócz tego żąda od niej alimentów
  6. Lekarze twierdzili, że nie ma dla niego wolnego łóżka w szpitalu. Nie żyje Marcin

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News