TVN zadziwił swoich widzów. W trakcie transmisji przesłuchania Donalda Tuska w ramach komisji Amber Gold doszło do wielu wymian zdań, które na zawsze zapiszą się w politycznej historii Polski. Telewizja, która powinna zachować zasady rzetelności, zdawała się jednak zlekceważyć przewodniczącą komisji – Małgorzatę Wasserman. Czy będzie skandal?

TVN brało udział w relacjonowaniu siedmiogodzinnego przesłuchania byłego premiera Donalda Tuska. Po obradach doszło do wywiadów z poszczególnymi członkami komisji w tym z przewodniczącą – Małgorzatą Wassermann oraz byłym premierem Donaldem Tuskiem. To, co stało się w trakcie odpytywania byłej kandydat na prezydenta Krakowa, już na zawsze zapisze się w historii polskiej telewizji.

TVN zlekceważył Wassermann?

Małgorzata Wassermann nie może mówić o najłatwiejszym okresie w swoim życiu. Kobieta przegrała wybory samorządowe w Krakowie, co było nie tylko dużym ciosem dla polityk PiS, ale dla całej partii, która przegrała w większych miastach. W poniedziałek 5 listopada odbyło się przesłuchanie komisji ds. Amber Gold, w której kobieta jest przewodniczącą. Wszystkie media w Polsce przejawiały wielkie zainteresowanie i transmitowały na swoich antenach obrady. W trakcie transmisji TVN 24 doszło jednak do czegoś absolutnie nieprzewidywalnego.

Stacja po skończeniu posiedzenia przeprowadziła wywiady z dwoma najbardziej zwaśnionymi stronami. Wystąpienie na żywo przewodniczącej Wassermann zostało jednak brutalnie przerwane i przełączone na wypowiedź byłego premiera Donalda Tuska.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Franciszek dokonuje cudów? Niewiarygodne zdarzenia z udziałem papieża

Donald Tusk brylował na komisji

Były premier zdaniem obserwatorów debaty całkowicie zdominował byłą kandydat na prezydenta Krakowa. Praktycznie z każdego pytania wychodził obronną ręką, nie szczędząc rządowi PiS, jak też samej Wassermann złośliwych przytyków i ripost. Mężczyzna w swoim wystąpieniu chętnie odpowiadał na pytania dziennikarzy. Sama Wassermann w pewnym momencie została wyprowadzona z równowagi i…uciekła spod ostrzału pytań mediów.

Czy przełączenie przez TVN wywiadu na żywo z Wassermann było celową zagrywką? Nie da się ukryć, że premier Donald Tusk zdaniem ekspertów całkowicie zdominował komisję. Jego merytoryczne i pełne ciętej riposty wypowiedzi już na zawsze zapiszą się w historii. Czy tak dobry występ jest tylko wstępem do kolejnych działań Tuska na polskiej scenie politycznej? Dużo mówi się o tym, że mężczyzna ma ambicje startu w wyborach prezydenckich w 2020 roku. Czy tak się stanie? Czas pokaże.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Adwokat Tuska o przesłuchaniu: „Rozjeżdża komisję. Aż mi żal Wassermann”
  2. PKW podała właśnie oficjalne wyniki frekwencji na wyborach! Nikt się tego nie spodziewał
  3. Szokująca teoria ujrzała światło dzienne. Opisują, jak komuniści wspierali Kaczyńskiego
  4. Znaki zodiaku, które uznane są za NAJBRZYDSZE. Nie chcesz być na liście
  5. Pitbull nie ma szans na dom? Wszystkie psy zostały adoptowane, tylko nie on

Emerytury i renty 2019. O ile wzrośnie twoje świadczenie? Zdziwisz się!