tvn
fot.youtube.com
Mateusz Wysokiński - 20 Grudnia 2018

O tym nagraniu mówi już cała Polska. TVN znowu na celowniku

TVN znowu na celowniku opinii publicznej. Tym razem nie chodzi jednak o żaden z głośnych dokumentów, czy też skandal wywołany przez stację. Najnowsze osiągniecie telewizji będzie prawdziwym hitem.

TVN wielokrotnie zadziwiał swoimi formatami i podejściem do produkcji własnych filmów, seriali i dokumentów. Stacja telewizyjna tym razem zapowiada swój kolejny hit, o którym już teraz mówi cała Polska. Najnowsza produkcja stacji, pomimo tego, że zadebiutuje 26 grudnia na platformie player.pl już teraz budzi wielkie zainteresowanie wśród fanów telewizji.

TVN z nowym serialem

Tym razem, na antenie stacji będziemy mogli zobaczyć serial na podstawie książki wybitnego pisarza młodego pokolenia - Remigiusza Mroza. Serial kryminalny na podstawie dzieła "Zaginięcie" opowiada o bezkompromisowej prawniczce Joannie Chyłce, która wraz ze swoim aplikantem zajmą się sprawą tajemniczego porwania trzyletniego dziecka. Policja prowadząca śledztwo nie będzie w stanie znaleźć żadnych śladów dziewczynki, w związku z czym obwini rodziców zaginionej o możliwość morderstwa i ukrycia zwłok. Para prawników podejmie się ciężkiej misji odnalezienia małej Joasi, a także uniewinnienia jej rodziców. Już teraz wiemy, kto zagra w produkcji i przez kogo zostanie ona wyreżyserowana. To właśnie świetna obsada produkcji TVN sprawia, że widzowie wyrazili wzmożone zainteresowanie serialem.  

Obsada serialu wzbudza zachwyt widzów

W tytułową rolę prawnik wcieli się uwielbiana przez telewidzów Magdalena Cielecka. Oprócz niej na ekranie zobaczymy wybitne osobistości polskiej sceny aktorstwa takie jak m.in. Katarzyna Warnke, Jakub Gierszał, Piotr Żurawski, Michał Żurawski, Szymon Bobrowski, Jacek Koman, Jerzy Schejbal, Mirosław Baka, Artur Żmijewski, Piotr Głowacki i Piotr Stramowski. Całość zostanie wyreżyserowana przez Łukasza Palkowskiego, który w swoim CV ma reżyserię "Bogów", serialu "Narkoza" i "Belfra".DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Świat według KiepskichŚwiat według Kiepskich: Walduś całkiem zaskoczył! Z tej strony go nie znaliśmyCzytaj dalej
Takie zaplecze twórców i aktorów elektryzuje opinię publiczną, która już teraz wyczekuje dnia dwudziestego szóstego grudnia. Właśnie wtedy serial ma mieć swoją premierę na platformie player.pl Wiele więc zapowiada, że telewizja szykuje kolejny wielki hit, który już niebawem znajdzie się na językach wszystkich polskich telewidzów. Czy produkcja zostanie zapamiętana jako kultowa? O tym przekonamy się w ciągu najbliższych miesięcy. Zwiastun produkcji, który pojawił się wczoraj w social mediach stacji, był szumnie komentowany. Fani popularnej telewizji wyrazili swoją aprobatę względem projektu.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Fani Na Wspólnej w szoku i szale! Bestialstwo zwyrodnialca nie ma granic, KOSZMAR!
  2. Które psy żyją najdłużej? Najdłużej żyjące rasy
  3. Popek w młodości. Tak wyglądał zanim zrobił z siebie potwora
  4. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
  5. Anna Przybylska: Ostanie zdjęcie tuż przed śmiercią pojawiło się w sieci
Kate i MeghanMeghan Markle zmiażdżyła księżną Kate? Oceńcie sami!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News