Tego nie wybaczą. TVN zniszczy prawicową konkurencję bez litości

Tego nie wybaczą. TVN zniszczy prawicową konkurencję bez litości Źródło: Fot. Facebook/Superwizjer

TVN jako jedna z największych telewizji w Polsce musi dbać o swoje miejsce na rynku oraz nienaganny wizerunek, który zapewnia jej imponującą oglądalność. Teraz stacja zdecydowała się pozwać konkurencję i walczyć z nieprawdziwymi oskarżeniami, które stawiają ich w złym świetle. 

TVN jest jedną z trzech największych stacji telewizyjnych w naszym kraju, która w ostatnich latach bardzo chętnie chwali się imponującą liczbą fanów oraz nowymi programami, które jeden za drugim okazują się hitami oglądalności. Tak ogromne zasięgi i wpływy wiążę się również z bezustanną walką o widza i troską o swoje dobre imię, które teraz zostało zagrożone. Jak się okazuje, telewizja postanowiła pozwać media prawicowe z powodu nieprawdziwych oskarżeń, które stawiają stację w bardzo złym świetle. Zapowiada się medialna wojna bez litości, a w grę wchodzą bardzo poważne zarzuty prawicowych mediów.

TVN oskarżone o opłacenie urodzin Hitlera

Portal wPolityce.pl kilka dni temu napisał o swoim śledztwie dotyczącym styczniowego "Superwizjera" TVN, w którym prezentowane miały być "obchody urodzin Adolfa Hitlera". Portal miał dotrzeć do zeznań organizatora Mateusza S., zgodnie z którymi impreza była opłacona przez nieznanych mężczyzn. Mieli oni zapłacić 20 tys. zł. za przygotowanie całego przedstawienia i zaproszenia na nie Anny Sokołowskiej, która w rzeczywistości była dziennikarką "Superwizjera" i współautorką reportażu. Podobne oskarżenia wystosował również tygodnik "Sieci". W styczniu TVN opublikował swoje dziennikarskie śledztwo dotyczące niektórych polskich środowisk narodowych. Można było zobaczyć tam imprezę, do której doszło w maju 2017 roku w lesie niedaleko Wodzisławia Śląskiego - były to obchody 128. urodzin Adolfa Hitlera. Na tę okazję przygotowane zostały czerwone flagi ze swastykami, "ołtarzyk" sławiący Hitlera, drewnianą swastykę, która po zmroku została rozpalona oraz uczestników przebranych w mundury Wehrmachtu.

TVN nie odpuści i zapowiada walkę bez litości

Jak można się było spodziewać, dbający o swój wizerunek TVN nie czekał długo z opublikowaniem komentarza w tej sprawie.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Portal internetowy wPolityce.pl oraz tygodnik "Sieci" opublikowały zarzuty skierowane w stronę autorów reportażu "Polscy neonaziści", w którym pokazana była uroczystość obchodów urodzin Adolfa Hitlera w lesie w okolicach Wodzisławia Śląskiego w 2017 roku. Odrzucamy wszelkie zarzuty zawarte w tych publikacjach, a w szczególności ten, że telewizja TVN zapłaciła osobom trzecim za zorganizowanie tego wydarzenia" - mogliśmy przeczytać w oficjalnym oświadczeniu. Sprawa trafiła do sądu, a winni zostaną pociągnięci do odpowiedzialności - telewizja nie zamierza odpuścić. - Oskarżenia te są całkowicie niezgodne z prawdą, co wykaże postępowanie przed sądem. Publikacja tej fałszywej informacji jest zniesławiająca i narusza prawa osobiste dziennikarzy oraz prawa TVN, dlatego do sądu zostaje wniesiony odpowiedni pozew - dodaje stacja.
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Gwiazda TVN i TVP zaciągnęła ogromny dług. Będzie go spłacać do końca życia
  2. Bohaterka „Barw Szczęścia” zgwałcona
  3. Znaki zodiaku, które są najsilniejsze. Jesteś wśród nich?
  4. Znaki zodiaku i ich ukryte supermoce. Będziesz w SZOKU!
  5. Dla Kreta nie ma już nadziei. Tadla rozkwita i chwali się nowym partnerem
Następny artykuł