Wielka porażka TVP i Polsatu. TVN zdobył nagrodę o jakiej inne stacje tylko śnią

Wielka porażka TVP i Polsatu. TVN zdobył nagrodę o jakiej inne stacje tylko śnią Źródło: Screen/youtube/ Sirens konsultacje muzyczne & licencje autorskie

TVN cieszyć się może gigantycznym zwycięstwem. Stacja króluje nad konkurencyjnym Polsatem i TVP, bo właśnie przyznano jej nagrodę, o której inne telewizje mogą tylko pomarzyć.

TVN jest jedną z największych stacji działających na terenie naszego kraju, która od lat dostarcza swoim widzom zarówno emocjonujące seriale, jak i produkcje filmowe i popularne reality show. Niesłabnące wyniki oglądalności zapewniają telewizji ogromne zyski, lecz ta wciąż podnosi poprzeczkę i organizuje coraz skuteczniejsze akcje marketingowe. 

Teraz dzięki jednej z nich mogła powalić na kolana całą swoją konkurencję. TVN właśnie zdobyło legendarną nagrodę, o której TVP oraz telewizja Polsat mogą jedynie pomarzyć. Stacja odniosła spektakularny sukces, który docenili również wszyscy jej fani w internecie. Posypało się wiele ciepłych słów i pochwał. 

TVN zdobywa legendarną nagrodę za swój spot wizerunkowy

TVN zaprezentował fanom spot wizerunkowy, który promował jesienną ofertę programową stacji. Trzeba przyznać, że pomysł być oryginalny, zaskakujący i szybko przypadł do gustu fanom, nikt się jednak z pewnością nie spodziewał, że zostanie zauważony i doceniony również przez ekspertów z całego świata.

Okazuje się, że spot "TVN Więcej" został nagrodzony w bardzo prestiżowym konkursie Promax Europe Adwards 2019 w Amsterdamie. Zajął drugie miejsce w kategorii "Best Set Design", a za jego realizację odpowiada dział autopromocji TVN i Discovery Polska. Reżyserem dzieła jest Robert Krawczyk, za kreację odpowiada Robert Przyszlak, a zdjęcia realizował do niego Mateusz Skalski. Jakby tego było mało, w tym roku nominowany w kategorii "Best Leisure&Lifetime Programme Spots" był także zwiastun TVN Turbo "Samochód Marzeń", co również jest niemałym wyróżnieniem. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci nie mają wątpliwości i gratulują stacji

Wiadomość ta ucieszyła również fanów, którzy od początku doceniali zaprezentowany spot. Wielu osób ta wiadomość nawet nie zdziwiła i otwarcie mówili, że polska konkurencja nie miała żadnych szans, a zagraniczna słusznie zrobiła, doceniając pracę TVN. 

- Genialny był ten spot, wcale się nie dziwię, że go wybrali. Należała się ta nagroda i brawa dla twórców - pisze internauta. 

- Świetna robota i zasłużona nagroda. W końcu polskie produkcje (nawet te małe) zostają doceniane na świecie. Oby tak dalej - dodaje kolejny. 

- Fantastycznie, brawo TVN! - czytamy. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła całą Polską
  2. Ivona Pavlović ogłosiła radosną nowinę! Niedługo będzie bawić na rękach dziecko! Dzidziuś jest w drodze, zewsząd spływają gratulacje
  3. Justyna Żyła znowu pierze brudy w telewizji. Alimenty, rozwód i kradzież 20 tysięcy
  4. Wstrząsająca wizja Jackowskiego o ogromnej katastrofie. Nie żyje 150 osób
  5. Dowbor oszalała? Ujawniono treść jej testamentu, będziecie w szoku, kto dostanie majątek
  6. Iwona Pavlović przekazała radosną nowinę. Jej rodzina niebawem się powiększy

Źródło: Wirtualne media

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News