Dziennikarka TVN właśnie przeprowadzała wywiad z kolejnymi fanami polskiej reprezentacji piłki nożnej. Rozmowa toczyła się o golach Roberta Lewandowskiego i ostatniej dobrej passie polskich piłkarzy. Wydawało się, że to będzie kolejny zwykły materiał. Wtedy w kadr wszedł pewien mężczyzna i… Dalej poszło już samo.

W sobotę polskim piłkarzom udało się wygrać mecz eliminacji mistrzostw świata. Pokonali w nim Rumunię 3:1. Tym samym nasza reprezentacja znalazła się jeszcze bliżej mistrzostw. Obecnie jesteśmy na pierwszym miejscu w naszej grupie – po 6 meczach mamy aż 16 punktów.

Po sukcesie na Stadionie Narodowym pod obiektem zebrali się dziennikarze, by zrobić wywiad z pełnymi radości kibicami polskich piłkarzy. Kiedy dziennikarka TVN przeprowadzała wywiad z jednym z nich, nagle w kadr wciął się nieznany kibic, który właśnie przechodził obok. Jego słowa wywołały konsternację.

A tak generalnie, jebać TVN – powiedział mężczyzna z uśmiechem i poszedł dalej.

Nagranie z bluzgiem kibica szybko trafiło na YouTube, gdzie spotkały się z bardzo pozytywnym odbiorem. Internauci wskazywali, że choć hejt na TVN to nie nowość, to „wystąpienie” stanie się hitem. Nie mylili się – w ciągu kilku godzin obejrzało je już kilkanaście tysięcy osób.

https://www.youtube.com/watch?v=E1xYC7icFos

...

Zobacz również

Zobacz również