TVN zmylił WSZYSTKICH Polaków. Aż trudno uwierzyć w prawdziwy cel Big Brothera

TVN zmylił WSZYSTKICH Polaków. Aż trudno uwierzyć w prawdziwy cel Big Brothera Źródło: youtube.com/tvn

Telewizja TVN zmyliła Polaków. Jak się okazuje, celem powstania nowej edycji "Big Brothera" wcale nie miały być potencjalne zyski z programu, ani spowodowanie radości wśród fanów stacji, a całkowicie inne działanie. Ciężko uwierzyć, w prawdziwą przyczynę zrobienia reedycji kultowego show, gdyż ta jest naprawdę nietypowa. Magda Gessler i jej program Kuchenne Rewolucje, a także Hubert Urbański i jego Milionerzy mają powody do radości.

TVN od wielu tygodni przygotowywał widzów do wielkiego wydarzenia, jakim miało być wznowienie reality-show "Big Brother". Widowisko było promowane praktycznie w każdym możliwym programie stacji. Mogłoby się wydawać, że telewizja będzie bardzo zawiedziona wczorajszym odbiorem pierwszego odcinka serii, który nie cieszył się aż tak dużą oglądalnością, jak zakładano. Według ekspertów wcale nie oznacza to porażki stacji, a jej sukces. Wszystko przez "zmyłkę" jaką zastosowała telewizja.

TVN używa "Big Brothera" jako... narzędzia. Kuchenne Rewolucje i Milionerzy dalej z przodu 

Według ekspertów, jak też osoby związane ze stacją, telewizja TVN wcale nie nastawia się na wielkie zyski z widowiska. Eksperci ekonomiczni już teraz wyliczają, że program nie pobije oglądalności programów "Kuchenne Rewolucje" czy "Milionerzy". Nikt nie wie jednak, że stacja wkalkulowała straty względem innego, bardziej długofalowego przedsięwzięcia.

Według obserwatorów sama decyzja o tym, żeby Big Brother pojawił się na antenach TVN7 jest zmotywowana faktem, że włodarze telewizji chcą, aby "mały brat stacji" jaką jest właśnie "siódemka" zaczął zarabiać. Stacja, która jest spod znaku TVN, przez wiele lat notowała straty i osadzenie na niej "Big Brothera" ma pomóc telewizji osiągnąć sukces.

- Mogę powiedzieć trochę ironicznie, że TVN chce być nieco jak telewizja publiczna. W końcu w TVP mamy mocną zarówno "jedynkę", jak i "dwójkę". Zapewne TVN chce zrobić coś podobnego - i "Wielki Brat" może w tym bardzo pomóc - powiedział w rozmowie z money.pl jeden z ekonomistów.

Podobnego zdania jest Andrzej Sołtysik, który ma w swoim CV prowadzenie dwóch edycji Big Brothera.

- Oczywiście nie mam tu żadnej wiedzy, ale wydaje mi się, że TVN chce wzmocnić TVN7. To byłoby logiczne. I szczerze mówiąc, uważam to za bardzo dobrą decyzję - mówi w rozmowie z money.pl.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czy TVN7 osiągnie sukces?

Nie da się ukryć, że dzięki pojawieniu się Big Brothera na antenach stacji, TVN 7 będzie mogło liczyć na większą rozpoznawalność i stały napływ widzów. Już teraz "siódemka" w trakcie swoich bloków reklamowych pokazuje, jakie filmy znajdą się na ich antenie, a mowa tu, chociażby o nagrodzonej Oscarem "Teorii Wszystkiego", która może przyciągnąć telewidzów.

Czy stacji uda się osiągnąć sukces i TVN7 w przyszłości zacznie notować tak dobre wyniki, jak główna antena telewizji - TVN? Wszystko zależy od potencjalnego sukcesu tej edycji "Big Brother". Na pobicie programów Kuchenne Rewolucje i Milionerzy nie ma jednak co liczyć. 

 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Będziecie płakać! Córka sławnej polskiej piosenkarki została zamordowana. Po tragedii gwiazda zadzwoniła do matki zabójcy!
  2. Wielki polski aktor zmarł tragicznie we własnym mieszkaniu. O tej tragedii mówili wszyscy
  3. Beata Szydło spali się ze wstydu. Wyciekło zdjęcie z Kaczyńskim
  4. LIDL przygotował petardę w odpowiedzi na promocję Biedronki! Rodzice nie będą zadowoleni
  5. Wyjątkowo ważna rada papieża Franciszka dla wszystkich katolików
  6. Dramat w M jak Miłość. Uwielbiana bohaterka ma raka, zapadła w śpiączkę

źródło: Money.pl

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News