Aktor TVN wdał się w publiczną przepychankę z hejterem. Nie miał dla niego litości

Aktor TVN wdał się w publiczną przepychankę z hejterem. Nie miał dla niego litości

TVN ma wśród swoich największych gwiazd Borysa Szyca. Mężczyzna związał się z tą stacją podczas produkcji takich jak "Przepis na życie" czy też "Lekarze". Aktor nie należy do osób grzecznych i potulnych, a gdy zachodzi taka potrzeba, potrafi zawalczyć o swoje. Idealnym przykładem na to jest jego ostatnia, ostra przepychanka z hejterem.

Borys Szyc stał się sławny nie tylko dzięki TVN. Respekt i rozpoznawalność dały mu również role w głośnych filmach oraz teatrze. Postaci, w które się wcielał, bardzo często były agresywne oraz gotowe do bójki. Jak się okazuje, aktor w realnym świecie również nie stroni od konfliktów.

Gwiazda TVN grozi internaucie? "Dawno nie dostałeś od nikogo"

Borys Szyc jest osobą aktywną na wszelkich mediach społecznościowych. Mężczyzna jest obecny zarówno na Facebooku, Instagramie, jak i Twitterze. Jego wpisy wywołują wiele reakcji, które nie zawsze są przyjemne. Pod jednym z jego ostatnich wpisów pojawiły się wyjątkowo obraźliwe słowa, wobec których artysta nie potrafił przejść obojętnie. - Borys, Ty to jednak tępak jesteś, zajmij się aktorzeniem - brzmiał komentarz atakujący aktora. Szyc niemal od razu odparł ten ohydny atak. - Jareczku nie jesteśmy na Ty, to raz. A dwa przyjdź do mnie i powiedz mi to w twarz, bo zdaje się, że dawno w pecyn nie dostałeś od nikogo?  - groził Szyc. Internauta nie pozostawał mu jednak dłużny. - Grozisz mi pajacu? - odpowiedział. Na ten ostatni komentarz aktor już nie odpowiedział.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gwiazda TVN apeluje do Mateusza Morawieckiego

Nieprzyjemne komentarze pojawiły się pod wpisem Borysa Szyca, w którym zawarł specjalny apel do Mateusza Morawieckiego. - Panie Premierze Morawiecki! Proszę mnie nie mieszać w swoich błyskotliwych przemówieniach do polityki. Zwłaszcza w tak trywialny sposób. Recytacja fraszek wystarczy. Pozdrawiam - brzmiała treść wpisu. Wpis ten odnosił się do przemówienia premiera, w którym porównał on Borysa Szyca do Pawła Borysa - ekonomisty i menedżera bankowości. - Niektórzy ekonomiści też porównują ten program [PPK - przyp. red.] do OFE. Mam taki apel, żeby tego nie robić, to są bardzo różne programy. Porównywanie OFE do PPK to trochę jakby porównywać Pawła Borysa do Borysa Szyca – powiedział premier. Borys Szyc poczuł się tym porównaniem bardzo dotknięty, czego wyraz dał na swoim profilu na Twitterze. Jego słowa wywołały lawinę nieprzyjemnych komentarzy ze strony sympatyków premiera.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Mucha zmiażdżyła Wojewódzkiego. Zdradziła mediom jego najintymniejszy sekret
  2. Julia Wieniawa przerwała milczenie! Oto PRAWDZIWY powód rozstania z Królikowskim
  3. Rząd PiS okłamał Polaków? Ustawa o przemocy domowej nie została wycofana
  4. Ile zarabia Beata Tyszkiewicz? To strasznie smutne, jaką ma emeryturę
  5. Na co chorowała Kora? Artystka zmagała się z przerażającą chorobą
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News