Gwiazda seriali TVN ofiarą przemocy domowej?! Wstrząsające zdjęcia w sieci

Gwiazda seriali TVN ofiarą przemocy domowej?! Wstrząsające zdjęcia w sieci Źródło: .

TVN współpracowało z Karoliną Gorczycą przy wielu hitowych serialach. Aktorka szybko podbiła serca milionów widzów swym wyjątkowym talentem oraz nieprzeciętną urodą. Fani byli więc wstrząśnięci, kiedy do sieci trafiły zdjęcia gwiazdy z wyraźnymi śladami pobicia.

TVN zaangażowało Karolinę Gorczycę do występów w takich serialach jak "Singielka", "Usta Usta", czy też "Majka". Widzowie kojarzą artystkę z wieloma doskonałymi rolami, które odgrywała także w licznych filmach.

Popularność gwiazdy przełożyła się oczywiście na liczbę obserwatorów jej konta na Instagramie. Szczegóły jej życia zawodowego oraz prywatnego śledzi tam łącznie ponad 24,2 tys. osób. Jest to oczywiście naprawdę pokaźna suma.

Gwiazda seriali TVN została dotkliwie pobita?

Sympatycy pięknej artystki byli więc naprawdę wstrząśnięci, gdy na portalu społecznościowym pojawiło się jej niecodzienne zdjęcie. Na twarzy Gorczycy było bowiem widać wyraźne ślady pobicia - miała ogromnego siniaka koło oka, rozciętą wargę oraz dużą opuchliznę. Wielu fanów zmartwiło się o gwiazdę i zaczęło dopytywać, kto zrobił jej podobną krzywdę.

Jak się jednak okazało, ślady przemocy były jedynie charakteryzacją. Karolina Gorczyca przygotowuje się bowiem do nowej roli, dla której musiała oszpecić się w podobny sposób. Liczni internauci spekulowali, że być może pojawi się w nowym filmie Patryka Vegi. Niejedna aktorka na potrzebę obrazu reżysera godziła się już bowiem na dużą metamorfozę lub osobliwą charakteryzację.

Karolina Gorczyca wkrótce powróci na ekrany w nowej roli

Sama Gorczyca nie potwierdziła jeszcze podobnych doniesień. Istnieje jednak prawdopodobieństwo, że ślady pobicia na jej twarzy pojawiły się z powodu roli w projekcie „Mały Zgon”, który sama artystka opisała jako "czarną komedię kryminalna w reżyserii Juliusza Machulskiego". Połączenie tych dwóch faktów pozostaje jednak na razie jedynie w sferze domysłów fanów. Być może rozchwytywana aktorka zaangażowała się bowiem w tym samym czasie w pracę na innym planie filmowym, czego jednak jeszcze oficjalnie nie potwierdziła.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na razie sympatycy Gorczycy cieszą się więc jedynie z faktu, że w rzeczywistości nic jej nie dolega, a siniaki okazały się jedynie charakteryzacją. Raduje ich oczywiście także powrót artystki do pracy nad kolejną produkcją.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Największa gwiazda Polsatu w Playboyu. Tego ciała pragną Polacy i zazdroszczą Polki
  2. Agnieszka Chylińska pokazała PRZERAŻAJĄCO chude nogi. Fani boją się o jej życie!
  3. Służby biją na alarm! Niebezpieczna bakteria w kolejnym produkcie Biedronki
  4. Małgorzata Rozenek przekazała radosną nowinę. Nadszedł dzień, na który czekała z niecierpliwością
  5. Wiemy, co Piotr Żyła sądzi o występach Justyny w TzG. Opadną Wam szczęki
  6. Wiadomości Polsatu wstrząsnęły społeczeństwem. Tragiczna śmierć, nie mieli najmniejszych szans
     

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł