TVN poinformował o tragicznym zdarzeniu w Warszawie. Niestety są ofiary

TVN poinformował o tragicznym zdarzeniu w Warszawie. Niestety są ofiary Źródło: Fot. Pixabay.com

TVN poinformował o tragicznym wypadku, jaki miał miejsce w okolicach Warszawy. To już kolejne takie zdarzenie w ostatnich dniach. Tym razem również nie obyło się niestety bez ofiar śmiertelnych.

TVN podał informację o tragicznym wypadku, do którego doszło w miejscowości Karolew (powiat wołomiński). W wyniku zderzenia dwóch samochodów trasa numer 634 była przez pewien czas zablokowana.

TVN informuje: kolejny wypadek ze skutkiem śmiertelnym

W wyniku zdarzenia, do którego doszło w czwartek, wczesnym popołudniem, ucierpiało kilka osób. Jedna z nich nie żyje, pozostałe zaś wymagały szybkiej interwencji lekarskiej.

- Doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów marki opel. Jeden z kierowców, 51-letni mężczyzna zginął na miejscu. Wszystkie pozostałe osoby, które brały udział w wypadku, czyli trzech mężczyzn trafiły do szpitala - powiedział dla stacji TVN pracownik sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji.

Uprzątnięcie pozostałości po wypadku i całkowite udrożnienie drogi zajęło kilka godzin. Policja i prokuratura podjęła się działań, mających na celu ustalenie wszelkich okoliczności zajścia, w szczególności zwracając uwagę na trzeźwość kierowców.

Liczba wypadków rośnie

To już kolejny wypadek ze skutkiem śmiertelnym w ostatnich dniach. Dzień wcześniej doszło do kolejnego wydarzenia na dużą skalę, w pobliżu Annopolu na warszawskiej Białołęce. Pracownik jednej z firm kurierskich, prowadzący samochód w godzinach pracy nie zauważył zbliżającego się tramwaju. Doszło do zderzenia, w którym ucierpiał motorniczy. Został przewieziony do szpitala, jednak jego obrażenia nie są bardzo ciężkie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Z kolei również w czwartek doszło do kolejnego niebezpiecznego zdarzenia. Z samego rana, w momencie gdy panuje największy ruch na warszawskich ulicach motocyklista jadący trasą S8 uderzył w auto osobowe. Jak się okazało, był pod wpływem alkoholu. Cudem nie doszło do żadnej śmierci, choć utrudnienia na drodze były długie i niezwykle uciążliwe. Została zablokowana jedna z najważniejszych tras komunikacyjnych w stolicy.

Akcja "Wielkanoc", pomimo dużego zaangażowania nie przyniosła znacznego spadku w licznie wypadków na drogach. Pomimo kolejnych przepisów i ograniczeń kierowcy w dalszym ciągu narażają życie swoje i innych uczestników ruchu drogowego na uszczerbek na zdrowiu a nawet śmierć. Codziennie dochodzi do śmierci na drogach i wszystko wskazuje na to, że zasada zakazów i ograniczeń nie jest właściwą metodą tworzenia kultury kierowcy.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła całą Polską
  2. Jaka fryzura ODMŁADZA po 50? Odejmij sobie lat włosami
  3. Brawo, słowa jasnowidza Jackowskiego spełniają się co do joty. Niestety, teraz sprawdza się najgorsze
  4. Dzielny syn oddał życie za matkę. Uratował kobietę przed najgorszą możliwą sytuacją
  5. TVP przedstawiła fatalną prognozę pogody. Przez 3 dni będzie tak, że aż nas poderwało ze złości
  6. Wielkie zmiany w 500 plus stały się faktem. Sejm pod osłoną nocy zlikwidował kluczowe kryterium

źródło: TVN

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News