gwiazdor TVN upokorzył ludzi
yt.com
Wiadomości Pikio - 1 Marca 2019

Gwiazdor TVN upokorzył ludzi w sklepie. Aż przecierali oczy ze zdziwienia

TVN wykreowało wiele gwiazd, które podbiły serca publiczności. Jednak nie każda z tych osób potrafi zachować klasę w codziennych sytuacjach. Przykładem jest gwiazdor TVN, który okropnie poniżył ludzi znajdujących się w sklepie.

TVN ma w swoich szeregach bardzo wiele gwiazd. Okazuje się jednak, że wiele z nich wykorzystuje swoją popularność w nieodpowiedni sposób. Przykładem może być niezwykle popularny gwiazdor TVN, który nie potrafił zachować klasy w codziennej sytuacji i upokorzył klientów jednej z warszawskich cukierni.

Do nieprzyjemnego incydentu doszło z okazji Tłustego Czwartku. Do słynnej cukierni Magdy Gessler Słodki Słony ustawiła się kolejka. Ludzie cierpliwie czekali na swoją kolej, aby kupić tradycyjne przysmaki takie jak pączki czy faworki. W pewnym momencie pod lokalem zaparkował samochód. Wysiadł z niego Tomasz Karolak. Aktor znany z wielu produkcji TVN szybkim krokiem udał się do cukierni.

Krzysztof JackowskiWielkie plany milionów Polaków już niedługo legną w gruzach? Jackowski miał porażającą wizjęCzytaj dalej

Gwiazdor TVN upokorzył klientów cukierni. Bezceremonialnie wszedł do lokalu poza kolejnością

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że popularny aktor udał się bezpośrednio do środka lokalu. Ominął kolejkę, która ustawiła się przed cukiernią i po chwili wyszedł z pudełkiem smakołyków. Szeroko uśmiechnięty Tomasz Karolak zaprezentował swój zakup fotoreporterom i po chwili odjechał. Klienci cukierni dalej oczekiwali na swoją kolej przed lokalem.

Znany aktor wzbudził niemałe oburzenie swoim zachowaniem. Nagranie przedstawiające jego zachowanie bardzo szybko rozprzestrzeniło się po sieci i wywołało falę negatywnych komentarzy.

- Bogatym i znanym można więcej, to prawda znana nie od dziś - napisał jeden z internautów.

- A mandacik za parkowanie był? - pytała uszczypliwie inna osoba.

Tomaszowi Karolakowi najwyraźniej bardzo się spieszyło, jednak dla oczekujący w kolejce klientów jego zachowanie było nie do przyjęcia. Nie mogli uwierzyć, że sympatyczny aktor potrafi zachować się w tak mało empatyczny sposób.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

TVNGwiazda TVN jest nieuleczalnie chora. Dieta ulżyła jej w cierpieniuCzytaj dalej

Za zachowanie Tomasza Karolaka oberwało się również Magdzie Gessler

Internauci skrytykowali Magdę Gessler - również gwiazdę TVN - właścicielkę lokalu Słodki Słony. Przedmiotem krytyki nie była jednak cena pączków, które kosztują aż 9 złotych, ale hipokryzja właścicielki cukierni.

- A w jednej z rewolucji pani G. uczyła właściciela restauracji jak to się wpadającą nagle rodzinę i znajomych obsługuje na końcu, żeby nie urazić już czekających, hmmm... - zauważyła jedna z osób komentujących sytuację.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Anna Seniuk z synem. To PRZYSTOJNY i bardzo znany aktor [ZDJĘCIA]
  2. Barbara Kurdej-Szatan w STANIKU! Pokazała się w BARDZO odważnym wydaniu
  3. Widzowie są wściekli po premierze "Dance, Dance, dance". Kurdej-Szatan zmieszana z błotem
  4. Gwiazda Sanatorium miłości jak Maryla Rodowicz. Fani nie mają wątpliwości!
  5. Cierpiący pies płakał i błagał o adopcję. Przechodzi ludzkie pojęcie to, co stało się potem

horoskop miesięcznyHoroskop miesięczny na marzec 2019. Co szykuje Ci przeznaczenie?Czytaj dalej

źródło: Pudelek

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News