Kiedyś była w najpopularniejszym programie TVN. Dzisiaj jest na dnie, uzależniona od alkoholu i narkotyków

Kiedyś była w najpopularniejszym programie TVN. Dzisiaj jest na dnie, uzależniona od alkoholu i narkotyków Źródło: screen/youtube/tvnpl

TVN zgromadził pod swoimi skrzydłami wielu znakomitych artystów oraz dziennikarzy. Swoją działalnością promują stację, teraz jednak pojawiła się wstrząsająca informacja. Jedna z gwiazd, która gościła w kultowym programie, jest na dnie i głośno mówi o swoim uzależnieniu od alkoholu i narkotyków. 

TVN jest jedną z największych telewizji w naszym kraju, która cieszy się gigantyczną oglądalnością. Wszystkie produkcje przyciągają uwagę milionów Polaków, którzy kojarzą je z najbardziej charakterystycznymi gwiazdami polskiej sceny oraz świata show-biznesu. Celebryci swoją działalnością promują stację, z którą są kojarzeni, bardzo uważać więc muszą na swoje zachowanie. Każda wpadka w miejscu publicznym może podważyć wiarygodność stacji, tak wstrząsającego wydarzenia jednak nie spodziewał się nikt. Ta gwiazda kiedyś była w uwielbianym przez Polaków programie TVN. Teraz jest na dnie i głośno mówi o swoim uzależnieniu od alkoholu i narkotyków.

Gwiazda TVN uzależniona od alkoholu i narkotyków

Luxuria Astaroth po raz pierwszy zasłynęła w naszym kraju dzięki wzięciu udziału w uwielbianym przez Polaków teledysku Donatana do utworu "My Słowianie". Był to przełomowy moment w jej karierze, po którym zapraszano ją do wszystkich programów. Gościła nawet na legendarnej sofie w najpopularniejszym programie TVN "Kuba Wojewódzki". Teraz jednak okazuje się, że słynna gwiazda świata show-biznesu spadła na samo dno, ma gigantyczny problem z narkotykami i alkoholem, a sprawa jest tak poważna, że konieczny był odwyk. - Miałam sprawę karną i mama postawiła mi ultimatum, że tego już było tak wiele i jeśli ja chcę, żeby ona żyła, to muszę koniecznie pójść na leczenie. Jeśli ja chcę, żeby ona nie umarła. No i rzeczywiście wtedy się otrząsnęłam i uznałam, że to wszystko idzie w złym kierunku i tak naprawdę, że ja się trzymam na nogach to jeszcze tylko rodzice… rodzice mnie na nich utrzymują. Na termin na odwyk czekałam chyba trzy cztery miesiące i w tym czasie, jak każdy narkoman, uznałam, że dobra, wykorzystam ten czas na fulla i będę się bawić - wyznała w rozmowie z Wirtualną Polską.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM

Luxiuria Astaroth walczy ze swoimi nałogami

Odwyk jest krokiem w dobrą stronę, jednak powrót do normalnego życia nie jest prosty. W wywiadzie zdecydowała się nawet powiedzieć kilka szczegółów na temat używek, które brała. - Z biegiem lat różnie się zmieniało. Teraz głównie od kokainy i alkoholu, nie? To tak w sumie naprawdę było na porządku dziennym - mówiła. Opowiedziała także o ciężkich początkach swojej walki. - Ja jeżdżę tam do tej pory, co dwa tygodnie mam terapię z moim terapeutą, tym, który mnie tam prowadził. Wyobraź sobie, że byłam pierwsza na odwyku, która chciała stamtąd spie****ać i ja już miałam nawet przemowę przygotowaną, że ja ich walę, że ja mam to w dupie, że jesteście frajerami, że ja będę chlała do końca życia, że w ogóle pier***ę was i nie wiadomo co tylko… - zdradziła. Choć odwyk dobiegł końca, Luxuria nie poukładała sobie jeszcze swojego życia i wciąż nie pokazuje się w świecie polskiego show-biznesu. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Agata Duda ma nogi do nieba i figurę modelki! Te zdjęcia odbiorą wam mowę!
  2. Największy SEKRET Hanki Bielickiej wyszedł na jaw! NIKT nie mógł się tego po niej spodziewać
  3. Sprawdziliśmy ile kosztuje schabowy w restauracji Gessler. Dwa razy, bo za pierwszym nie mogliśmy uwierzyć
  4. „To jest dla mnie smutny wywiad”. Wzruszające słowa Roberta Janowskiego o żonie 
  5. Książę pokłócił się z żoną o Dianę! Krzyki i sceny w Pałacu Buckingham
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
Źródło: Jastrząb Post Następny artykuł