TVN na polskim rynku obecny jest już ponad 20 lat, a przez tak długi czas udało mu się wykreować wiele sławnych gwiazd. Jak się okazuje, jedna z nich ma właśnie poważne kłopoty. Odwiedził ją komornik, a w tle są ogromne pieniądze. 

TVN w naszym kraju cieszy się ogromną popularnością. Na rynku działa już od ponad 20 lat, a przez ten czas zdążył wykreować największe gwiazdy ekranów i celebrytów. Teraz jednak podano informacje, że Łukasz Jemioł – znany i lubiany projektant mody, którego cała Polska poznała dzięki pierwszej edycji programu TVN – Azja Express, ma poważne kłopoty. Jego butik cieszący się ogromną popularnością odwiedził komornik. Media podają, że chodzi o ogromne pieniądze.

Gwiazda TVN ma pół miliona złotych długu?

Niedawno pojawiła się informacja, że do butiku Łukasza Jemioła zawitał komornik. Wywołało to lawinę spekulacji i przypuszczeń w mediach, bowiem kolekcje projektanta cieszą się ogromną popularnością zarówno wśród standardowych klientów, jak i najpopularniejszych celebrytów. Mężczyzna ubierał takie gwiazdy jak Małgorzata Kożuchowska czy Anja Rubik.

Fakt podaje, że udało im się nieoficjalnie ustalić, iż chodzi o pół milionowy dług mężczyzny.

– Wczorajsza wizyta komornika miała charakter wyjaśniający. Była jedna sporna sprawa, która skończyła się w sądzie, a ze względów proceduralnych wszczęto postępowanie komornicze. Sprawa jest w toku i wczoraj doszliśmy do porozumienia – tłumaczy Faktowi Jemioł.

Dalej wyjaśnia, że nie doszło do żadnego zajęcia dóbr czy licytacji, a butik działa bez zmian. Podkreśla również, że właśnie wraz z zespołem przygotowuje się do pokazu nowej kolekcji, co jest dla niego niezwykle intensywnym czasem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wiedziałeś, że te marki nie są już polskie?!

Łukasz Jemioł: najpopularniejszy, polski projektant mody

Łukasz Jemioł swoje kolekcje sygnowane własnym nazwiskiem, a produkowane pod marką „Lukasz Jemiol Label” przygotowuje już od 2007 roku. Charakteryzuje się minimalistycznym stylem oraz prostymi konstrukcjami przeznaczonymi do noszenia na co dzień. Jego kreacje publikowane są w wielu ogólnopolskich czasopismach, m. in. „Twój Styl” czy „Viva!”, a ubierają się u niego najbardziej znani, polscy celebryci – Anja Rubik, Alicja Bachleda-Curuś czy Agnieszka Hyży.

Mężczyzna zyskał ogólnopolską sławę dzięki udziałowi w pierwszej edycji Azja Express w którym stał się gwiazdą. Jego partnerką w programie TVN była Hanna Lis. Ich zmagania śledzia cała Polska, a fani kibicowali im do ostatniej chwili, jednak ostatecznie para zajęła 6. miejsce.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Bartuś był katowany gumowym kablem, bity pięściami po genitaliach. Konał na oczach matki
  2. Czwórka dzieci poszła do przedszkola, wydarzył się koszmar. Wszystkie nie żyją
  3. Rozwścieczony ksiądz Lemański do znanego jezuity: „Odwal się KLECHO”

13 gwiazd, które straciły fortunę [ZDJĘCIA]

Zobacz również

ŹRÓDŁOfakt.pl

Redaktor, recenzent, copywriter.