Gwiazda TVN pod ostrzałem. Zostawiła malutkie dziecko i wyjechała na Bali!

Gwiazda TVN pod ostrzałem. Zostawiła malutkie dziecko i wyjechała na Bali! Źródło: Fot. Instagram/whatannawears

TVN był miejscem, w którym Anna Skura zdobyła swoją sławę i rozpoznawalność. Blogerka dzięki "Agentowi - gwiazdy 3" na dobre zagościła w polskim show-biznesie i nic nie wskazuje, by jej "pięć minut" miało się zaraz skończyć. Gwiazda musi teraz, jak wszyscy jej koledzy i koleżanki z branży, zmierzyć z ogromną falą hejtu.

TVN nie bez powodu zainteresował się Skurą, której zaproponowano udział w hitowym show. 31-latka prowadzi swój blog o nazwie "What Anna Wears?", na którym dzieli się z internautami tym, czym aktualnie się zajmuje. Działalność Skury to przede wszystkim szeroko pojęty lifestyle i podróże, których uwielbia się oddawać, a które są po prostu jej pracą. Jako blogerka musi niemal codziennie dostarczać swoim fanom (followersom), których ma na Instagramie już 312 tys., świeży materiał. Mogą być to być zarówno codzienne rozterki, związane z jej życiem rodzinnym, jak i kolejne egzotyczne podróże.

Gwiazda popularnego programu TVN właśnie drugą z tych rzeczy zajmuje się częściej, co ściągnęło na nią niedawno ogromną falę agresywnej krytyki. Internauci są zbulwersowani, że poświęciła opiekę nad dzieckiem na rzecz kolejnego wyjazdu.

Anna Skura musi zmierzyć się z agresywną krytyką

Żadna świadoma matka nie chce słyszeć i czytać takich rzeczy, jakie na swój temat słyszała i czytała Anna Skura. Po urodzeniu córeczki, które wraz z mężem nazwała Melody podróżniczka musiała na chwile odłożyć plany kolejnych wojaży. Przerwa od pracy nie trwała jednak długo, a blogerka już zdążyła udać się na indonezyjską wyspę Bali.   To właśnie rozwścieczyło internautów, dla których matka nie ma prawa odstąpić dziecka na centymetr, a ojciec zajmuje się nim okazjonalnie. Natychmiastowo Skura otrzymała łatkę niedbającej o Melody, wyrodnej matki sprzeciwiającej się prawom natury, wedle których kobieta ma być przykuta do łóżeczka jej dziecka, a mąż stać na ich straży. - Co by tu nie zostało napisane powyżej, słabo to wygląda i tyle w temacie; Nie czepiajcie się jej, Anka od zawsze myślała tylko o sobie to zostawienie małego dziecka dla niej, bo „musi” jechać na Bali to pryszcz…taka już jest i się nie zmieni; Sorry, ale może ludzi przekonasz, siebie przekonasz, ale natury nie przekonasz i nie oszukasz…; A jak dla mnie Pani traci czas na pisanie takich komentarzy, zamiast w tym czasie siedzieć przy dziecku. Skoro to aż takie ważne. A w tych badaniach, że rola matki jest nieporównywalnie ważniejsza od ojca, co mówią o osobach, którym matka zmarła? Wychowana na piersi ojca zawsze myślałam, że jestem spoko, ale cóż może się mylę; Dziecko przeżyje wszystko. Nawet większość pomysłów swoich rodziców - piszą rozwścieczeni instagramowicze. "Problem" w tym, że Skura ze swoim mężem opiekują się Melody wspólnie i jak widać - także na zmianę. Płeć męska nie determinuje w końcu braku umiejętności opieki nad dzieckiem, a rola ojca w końcu zobowiązuje do poświęcania swojej pociesze czasu.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gwiazda TVN odpowiada hejterom

Gwiazda ma pełne zaufanie do swojego ukochanego, którego zostawiła z Melody na czas swojej nieobecności. Skura na Bali nie tylko doskonale się bawi, ale pracuje na spieniężenie swojego bloga. By bronić swoich racji, postanowiła w końcu odpowiedzieć na stawiane jej zarzuty. - Dziecko? Ok, bardzo chętnie, ale w podziale fifti fifti. „Przecież Ci pomagam”! Mi? Pomagasz? O nie…to nie u mnie. U mnie zasady były jasne od początku. To nasz wspólny „projekt”, najsłodszy na świecie, ale wymagający, dlatego prowadzimy go wspólnie. Po równo. Wiem, że „inność” zawsze będzie wzbudzać emocje, czasem dezaprobatę a czasem inspiracje, a jeszcze innym razem nawet agresje. Ulubiony tekst mojej przyjaciółki @monikabiedron „myślisz, że Kopernikowi przyklaskiwali, kiedy powiedział, że ziemia jest okrągła?” Nie mówię Ci, jak masz żyć, więc i Ty daj mi żyć moim własnym życiem - odpowiedziała Anna Skura.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kultowy aktor Kevin sam w domu spadł na samo dno. Dziś jego wygląd zaskakuje
  2. Przełomowa decyzja Lidla. Jutro wszyscy to kupią
  3. Otyła kobieta urodziła dziecko ważące 18 kg! Lekarze złapali się za głowy
źródło: jastrzabpost.pl Następny artykuł