Widzowie TVN oniemieli! Górniak PRZED CHWILĄ się popłakała i odeszła z "Agenta"

Widzowie TVN oniemieli! Górniak PRZED CHWILĄ się popłakała i odeszła z "Agenta" Źródło: palyer.pl

Fani programu TVN są w szoku. Edyta Górniak, która miała być jedną z twarzy programu "Agent" zrobiła coś, czego się nikt nie spodziewał. Piosenkarka na oczach telewidzów popłakała się i odeszłą z produkcji.

TVN zaskoczył swoich widzów nietypowym zwrotem akcji. W najnowszym odcinku kultowego programu "Agent" doszło do sytuacji, której nikt nie mógł się spodziewać. Edyta Górniak, która miała być jedną z twarzy produkcji, popłakała się i odeszła z programu. Co wpłynęło na szokujące zachowanie gwiazdy?

Zaskoczenie wśród widzów TVN. Edyta Górniak odchodzi z "Agenta"

O tym, że udział Edyty Górniak w programie będzie pełen emocji mogliśmy przekonać się przed kilkoma tygodniami, kiedy gwiazda promowała program na konferencji telewizji TVN. Piosenkarka odmówiła wtedy oglądania odcinka na pokazie z prasą i wyszła z konferencji, nie odpowiadając na większość pytań dziennikarzy.- Rozmawiałyśmy z Edytą dosyć długo na temat tego, co tam się działo na planie i ile ją to kosztowało. Szczególnie ten pierwszy odcinek ją bardzo dużo kosztował. Rozumiem, że nie chciała tego dziś oglądać, ona mówiła, że chce to obejrzeć z rodziną, z synem przed telewizorem. Nie chciała w takiej celebrze tego oglądać - powiedziała w rozmowie z Faktem Kinga Rusin, która była obecna na premierze "Agenta"

Jak się okazało, emocji rzeczywiście nie brakowało, a sama Górniak tak bardzo wystraszyła się wyzwań czekających ją w podróżniczym show, że zdecydowała się opuścić program.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wyzwania okazały się za ciężkie

Wyzwania od samego początku programu sprawiały wielką trudność Górniak, która szczerze bała się o swoje zdrowie i życie. Diwa nie wzięła udziału w wodnej przeprawie z innymi uczestnikami show, a także płakała i przeklinała, kiedy miała wejść do starej, opuszczonej rzeźni.

- O ku**a! Ludzie ja nie wejdę, tu jest tak ciemno! Ja wracam! Nie mam nic, nie jestem w stanie nic tam znaleźć. - mówiła przerażona piosenkarka.

Po tym, co gwiazda spotkała na planie produkcji, zdecydowała się odejść, bojąc się dalszej rywalizacji.

- Każdy z nas miał inny cel, przychodząc tutaj, do tego programu, ale to co zrobiłam tutaj, przy pierwszym zadaniu – zmierzyłam się ze sobą, dla siebie już wygrałam. Nic nie jest w stanie oddać tego, co przeżyłam, skacząc w przepaść. […] Wiele razy stałam nad przepaścią w życiu, ale nigdy nie skoczyłam. Aż do teraz, aż do tego programu. - powiedziała gwiazda.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Krystyna Pawłowicz ZAATAKOWAŁA homoseksualistów. Gwiazdor TVN odpowiedział. Takiej riposty nikt się nie spodziewał!
  2. Majka Jeżowska z partnerem. Jest od niej o dekadę młodszy! Nie uwierzycie kim jest!
  3. Bez Janowskiego "Jaka to melodia" upadła na dno. Dzisiejszy odcinek nie pozostawia wątpliwości
  4. Czy ona oszalała? Pawłowicz poucza praktykujących katolików, co powinni zrobić ws. pedofilii w Kościele
  5. Właśnie ujawniono. Nie uwierzycie, ile zarabiała Agata Duda przed objęciem funkcji pierwszej damy

 

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł