Sensacja w TVN! Faworyt wyrzucony z "Agent Gwiazdy"

Sensacja w TVN! Faworyt wyrzucony z "Agent Gwiazdy" Źródło: Fot. Instagram/Agent Gwiazdy

TVN zdecydował się na niewiarygodny krok, w który nie mogą uwierzyć wszyscy widzowie. Z programu "Agent Gwiazdy" właśnie wyrzucony został faworyt, który zdaniem fanów miał wygrać show.

TVN jako jedna z największych stacji w naszym kraju, bezustannie musi dbać o zapewnianie swoim widzom odpowiedniej dawki emocji. Czyni to poprzez emitowanie niezwykle różnorodnych produkcji filmowych oraz seriali, największą popularnością jednak zawsze cieszą się programy rozrywkowe oraz reality show, w którym widzowie oglądać mogą w akcji swoich ulubionych celebrytów. 

Podobnie jest również z formatem "Agent - Gwiazdy", który już od 4. sezonów osiąga imponujące wyniki oglądalności. Siódmy odcinek programu również pełen był niespodzianek, nikt jednak nie spodziewał się tego, co tym razem TVN przygotował dla swoich widzów. Właśnie z "Agenta" odpadła osoba, którą większość widzów określała mianem faworyta tej serii.

Jak przebiegał 7. odcinek programu "Agent - Gwizdy"? 

W ostatnim odcinku uczestnicy programu "Agent -Gwiazdy" wylądowali na Lanzarote, gdzie czekała na nich kolejna dawka niesamowitych zadań, z którymi musieli się zmierzyć. Zaczęło się dosyć niepozornie i zabawnie - od wyścigu na flyboardach, które okazały się niesamowitym wyzwaniem dla wszystkich. Wiktor został wyznaczony do wskazania, kto okaże się zwycięzcą w tej konkurencji. 

Następnie przyszła pora na kolejną porcję wodnych szaleństw, tym razem jednak na skuterach wodnych. Choć to zadanie pozornie wydawało się łatwiejsze od poprzedniego, pokonanie skomplikowanej trasy przy wysokich falach w 14 minut wcale nie okazało się takie proste i zabawne. Ostatecznie jednak na szczęście nikomu nic się nie stało i przyszedł czas na najbardziej wymagającą, trzecią konkurencję. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

TVN zaskoczył wszystkich. Odpadł faworyt fanów

Aby rozpocząć ostatnią część zmagań, uczestnicy zostali przetransportowani na wyspę Playa se Dan Juan. Skrzynie ukryte na plaży skrywały wiele drogocennych fantów, a wśród nich znaleźć można było nie tylko jokery i zwykłe immunitety, ale i legendarny, czarny immunitet. Cała zabawa opierała się na zaufaniu oraz przestrzeganiu zasad, które jasno pokazywały, kto gra dla grupy, a kto zainteresowany jest wyłącznie dbaniem o własne interesy.  

Na końcu przyszedł czas na typowanie tytułowego "Agenta". Jak zawsze uczestnicy zasiedli przed laptopami, a następnie wyłoniono spośród nich najsłabsze ogniwo. Nieoczekiwanie z show TVN odpadł prawdziwy faworyt - Andrzej Gołota. Zdaniem wielu widzów sportowiec miał gwarantowane miejsce w finale, a przez wszystkie poprzednie odcinki wzbudził takie zaufanie, że wszyscy byli w szoku i każdemu z uczestników oraz widzów ciężko było uwierzyć w taki werdykt. W programie zostało już jednak tylko ośmiu uczestników i niedługo okaże się, kto naprawdę jest agentem. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Córka prezydenta jest w ciąży? Jej najnowsze zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości. Pospadacie z krzeseł!
  2. Anna Jantar skrywała bolesny sekret. Tego bała się najbardziej na świecie. Po latach tajemnica wyszła na jaw
  3. Śmieszne czy żałosne? Kaczyńska, która nigdy nie musiała pracować o strajku nauczycieli
  4. Prognoza pogody na święta może Was zaskoczyć. Nie mamy dobrych informacji
  5. Tadeusz Rydzyk pogrąża się w programie na żywo. Po tym jego "fani" oprzytomnieją?
  6. Jednym ciosem znokautowała mężczyznę na wizji. Szok w programie Kuby Wojewódzkiego

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News