Zmarł gwiazdor znany z TVN. Przed śmiercią dodał zdjęcie, smutne

Zmarł gwiazdor znany z TVN. Przed śmiercią dodał zdjęcie, smutne

TVN najpierw cieszył się z jego aktywności na swojej antenie, a teraz płacze po znanym, zmarłym trenerze. Konrad Gaca pomógł tysiącom ludzi, w tym wielu gwiazdom. Informacja o jego śmierci zszokowała wszystkich. Po jego ostatnim zdjęciu widać, że nie spodziewał się tego, co go spotka.

Niemalże każdy marzy o idealnej sylwetce i płaskim brzuchu. Na drodze do wymarzonego wyglądu pomóc nam mają najróżniejsze diety i oczywiście ćwiczenia. Konrad Gaca stworzył przełomową dietę, która pomogła tysiącom ludzi w osiągnięciu celu. Jako wybitny trener pomagał wielu polskim gwiazdom w utrzymaniu nienagannej figury. Informacja o śmierci 42-latka była ogromnym zaskoczeniem, szczególnie dla jego rodziny i wspólnika. - To była nagła śmierć. Nikt się tego nie spodziewał i nie przypuszczał, że coś takiego może się wydarzyć - mówił Marcin Gogłoza. Dietetyk gwiazd 4 dni temu opublikował na swoim Instagramie zdjęcie, które okazało się jego ostatnim.

Trener znany z TVN nie spodziewał się najgorszego

Na zdjęciu widać Gacę siedzącego w samochodzie z okularami przeciwsłonecznymi na twarzy. W opisie przesyła buziaki wszystkim swoim fanom i życzy udanej niedzieli. Widać, że mężczyzna czuł się dobrze i nic nie zapowiadało, że już za kilka dni może zdarzyć się najgorsze. Patrząc na radosną fotografię, odczuwamy bezbrzeżny smutek. Według wspólnika Gacy, śmierć przyszłą po niego we śnie. Policja bada przyczynę zgonu, jak na razie wykluczono udział osób trzecich.

Rodzina Konrada Gacy

Słynny dietetyk gwiazd miał żonę oraz córeczkę, którą kochał ponad życie. Szczególnie, że wraz z żoną bardzo chcieli mieć dziecko. Niestety, jeszcze przed narodzinami małżonkowie usłyszeli, że ich córeczka ma wadę genetyczną, która miała pozbawić dziewczynkę wzroku i słuchu. Co gorsza, te założenia spełniły się, jednak dzięki zaangażowaniu Gacy i uporowi jego córki udało się sprawić, aby dziewczynka wróciła do formy, odzyskując w pełni upośledzone zmysły. Ostatnie zdjęcie Konrada Gacy, fot. instagram.com/konradgacaZOBACZ TAKŻE:
  1. Stan klęski żywiołowej w Polsce! Rolnicy błagają rząd o pomoc
  2. Aretha Franklin nie żyje. Wstrząsające informacje, fani w żałobie
  3. Dziś znaleziono zwłoki młodego gwiazdora TVN. Ujawniono wstrząsające fakty
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News