Gwiazda TVN została brutalnie zgwałcona! Nie żyje jej oprawca
.
Anna Maria Guziewska - 24 Grudnia 2018

Gwiazda TVN została brutalnie zgwałcona. Jej oprawca nie żyje

TVN dał jej niezwykłą popularność. Ona sama, zdawała się wybrać życie skandalistki. Atrakcyjna i odważna - zauważali widzowie. Inni zgłaszali, że jest zbyt ostentacyjna. W swojej książce, którą napisała po nawróceniu wyznała szokującą prawdę. Frytka została zgwałcona.

TVN sprawił, że natychmiast po emisji flagowego reality show "Big Brother" stała się rozpoznawalna. Nie potrafiła jednak wykorzystać swojej sławy i zniknęła z polskiego show biznesu. Po wielu latach postanowiła ponownie udzielać wywiadów i tłumaczyć, jak zmieniło się jej życie. W swojej książce opisała powrót do wiary i szokujące kulisy z przeszłości. Niewielu wiedziało, że została zgwałcona przez swojego chłopaka.

Frytka została zgwałcona. Czemu gwiazda TVN nie zgłosiła sprawy na policję?

Podobno bała się tego, co się stało. Po dwóch miesiącach od gwałtu jej oprawca zginął. Mężczyzna zderzył się z autobusem i zmarł na miejscu. O samej sprawie i o poczuciu osamotnienia opowiedziała w swojej książce.

TVN informuje o tragicznym wydarzeniu na Zachodzie PolskiTragedia na zachodzie Polski. Na osiedlu rozegrał się dramat, mieszkańcy pobledli, gdy poznali szczegóły tej śmierciCzytaj dalej

- Najczęściej ofiara usprawiedliwia oprawcę i bierze na siebie część winy. Pokutuje takie myślenie, że może mogłoby do tego nie dojść, gdyby dziewczyna inaczej się zachowała… Ja też bałam się swoich oprawców, bałam się co powiedzą ludzie. Następnego dnia, kiedy poszłam do pracy, wciąż jeszcze otumaniona narkotykiem zwolniono mnie z niej, bo sprawiałam wrażenie pijanej - mogliśmy przeczytać w "Pokonaj siebie".

Dziś zdaje się, że najgorsze ma za sobą. Postanowiła, że będzie otwarcie mówiła o swojej relacji z Bogiem. Frytka chodzi do kościoła i angażuje się w akcje charytatywne. Jej skandaliczne życie zdaje się przeszłością, jednak fani programów TVN wciąż uważają ją za dość kontrowersyjną postać.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

PrzechwytywanieCórka Kaczyńskiej pokazała, jak żyje. Będziecie zbierać szczęki z ziemi na widok zdjęć nastolatkiCzytaj dalej

Czym zajmuje się Frytka?

Wróciła do show biznesu, aby mówić o Bogu. Zdaje się, że kontrowersyjna postać chciała zmienić swój wizerunek w mediach. Sama jest szczęśliwą żoną i matką. Przeprowadziła się do Szwajcarii, gdzie prowadzi własny biznes. Niewiele osób wie, że Frytka z wykształcenia jest... aktorką. Do Polski wraca, aby spotykać się z mediami. Tam opowiada o kulisach swojego nowego życia. Sama przyznaje, że niezwykle ciekawi ją czy inni ludzie pójdą w jej ślady i zmienią swoje życie na lepsze.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Iwona Węgrowska w końcu wyjawiła prawdę. Przyznała ile miała operacji plastycznych. Nie uwierzycie, że można mieć ich aż tyle!
  2. Jak DZIŚ wygląda Krystyna Loska? Gdy ją zobaczycie... ZDĘBIEJECIE!
  3. Polka skradła serce księcia Karola. Wysłał jej fortunę
  4. Żona puściła Sławomira z torbami! To, co mu powiedziała, było kłamstwem
  5. Silnie rakotwórcza substancja w hitowych produktach Biedronki. Będzie afera!

Anna PrzybylskaPrzybylska przegrała z rakiem, który zabija 90% chorych. Oto sposoby, jak możesz się przed nim ochronićCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News