Kulisy festiwalu TVN w Sopocie: Głośny wybuch, artyści byli przerażeni

Kulisy festiwalu TVN w Sopocie: Głośny wybuch, artyści byli przerażeni Źródło: Fot. YouTube/Małgorzata Ostrowska

Festiwal w Sopocie organizowany przez TVN pod nazwą Top of The Top Festival, okazał się ogromnym sukcesem. Kilka dni w Oprze Leśnej opiewało w zaskakujące wydarzeni ze świata gwiazd i bardzo niebezpiecznej sytuacji. Przerażający wybuch nieomal nie popsuł imprezy. Tego nie pokazali w telewizji!

Między 14 a 16 sierpnia do Sopotu zjechały największe gwiazdy polskiego show-biznesu. Były to trzy dni pełne występów i doskonałej zabawy, które paparazzi wykorzystali w pełni. Nie zabrakło także gości z zagranicy, którzy również wystąpili w Oprze Leśnej oraz gości specjalnych. Zaliczali się do nich światowej sławy artyści: Anastacia, James Arthur, Aloe Blacc i Welshly Arms. Blask fleszy skierowany był głównie jednak na nasze rodzime gwiazdy. Rewelacją publiczności stała się Małgorzata Rozenek-Majdan, która brakiem stanika zawojowała serca fotoreporterów i fanów również obecnych na widowni.

Festiwal TVN w Sopocie: niebezpieczny wybuch za kulisami

Furorę oprócz Rozenek zrobiła także Edyta Górniak, które po raz pierwszy pokazała się na podobnej imprezie z nowym partnerem, 34-letnim Mateuszem Zalewskim. Oprócz wspierania ukochanej zajmował się jej synem, gdy jego mama występowała na scenie. Doszło także do bardzo niebezpiecznej sytuacji, gdy za kulisami doszło do potężnej eksplozji. Jak się okazało, zniszczeniu uległa gaśnica, która wybuchła z nieznanych przyczyn. Nikomu nic się nie stało, choć niewiele brakowało. Część artystów była przerażona i była o krok od zrezygnowania ze swoich występów. Gaśniczy proszek zawarty w urządzeniu rozprzestrzenił się w całym skupiającym artystów budynku. Substancja została dosyć szybko usunięta, ale zdążyła dostać do oczu i ust muzyków. Niektórzy z nich doznali nawet podrażnień i skarżyli się na drapanie w gardle. Szczęśliwie show nie został przerwany, a chwilowy strach szybko zażegnano.

Kto wystąpił w Sopocie?

Rozłożony na trzy dni festiwal obfitował w muzyczne atrakcje. Oprócz wymienionych gości specjalnych na sopockiej scenie pojawili się m.in. Lady Pank, Michał Szpak, Maciej Maleńczuk czy Margaret. Koncerty poprowadzili Filip Chajzer, Grażyna Torbicka, Gabi Drzewiecka i Olivier Janak.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kasia Kowalska walczy z tajemniczą chorobą. Ciągłe cierpienie
  2. Poseł PiS zapadł się pod ziemię! Kaczyński nie wie, co się dzieje
  3. 300+ NIE dla wszystkich! Możecie o nim zapomnieć
źródło: se.pl Następny artykuł