Eksplozja w polskiej miejscowości. Nieznani sprawcy wysadzili bankomat

Eksplozja w polskiej miejscowości. Nieznani sprawcy wysadzili bankomat Źródło: Pizabay/Wodnik

TVN podało zdumiewającą informację. W jednym z polskich miasto niespodziewanie doszło do eksplozji. Sprawa jest badana. Uszkodzeniu uległy elementy infrastruktury ulicznej. Policja szuka sprawców.

TVN podał informację o wydarzeniu, które miało miejsce w okolicach Warszawy. Ta sytuacja wstrząsnęła mieszkańcami, zwłaszcza osobami, które znajdowały się w tamtej chwili blisko miejsca zdarzenia. Jest to oczywisty przykład bezwzględności lub desperacji osób, które są za to odpowiedzialne.

Zdarzenie miało miejsce w niewielkiej wsi, znajdującej się w powiecie warszawskim zachodnim, o nazwie Mościska. W nocy, w okolicach godziny 3.30, gdy większość ludzi spokojnie śpi, a na ulicach panują pustki, bankomat, który stał pod ściana jednego z dużych sklepów spożywczych niespodziewanie eksplodował. Huk obudził okolicznych mieszkańców, na miejsce przyjechały służby, jednak sprawcy nie zostali odnalezieni.

TVN informuje: eksplozja wysadziła bankomat

Nocna eksplozja wstrząsnęła całą okolicą. Miejsce zostało ogrodzone taśmą policyjną, a wokół walały się fragmenty ściany oraz bankomatu. Wiadomo jednak, że kasetka z pieniędzmi nie uległa uszkodzeniu.

- Dyżurny otrzymał informację około godziny 3.30 w nocy. Była to próba kradzieży z włamaniem. Kasetka z pieniędzmi nie została skradziona (...) Będziemy sprawdzać monitoring i zrobimy wszystko, żeby zabezpieczyć jak najwięcej materiału dowodowego, żeby zidentyfikować sprawców - powiedziała jedna z okolicznych policjantek, cytowana przez TVN24.

Wile wskazuje na to, że cała sytuacja jest wynikiem działania kilku okolicznych złodziei. W nocy, kiedy okolica była pusta i mieli dużo czasu podłożyli ładunki wybuchowe, w celu wysadzenia bankomatu i zabrania kasetki z pieniędzmi. Eksplozja nastąpiła, zniszczeniu legła obudowała bankomatu, fragment ściany i witryna sklepu spożywczego. Jednakże fakt, że kasetka z pieniędzmi nadal była cała musiał zaskoczyć sprawców, którzy postanowili zbiec z miejsca zdarzenia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Takie spekulacje snują mieszkańcy, jednakże dopiero wynik śledztwa policji będzie mógł wyjaśnić coś więcej. Pierwszym krokiem będzie oczywiście sprawdzenie monitoringu, który musiał się znajdować w takim miejscu jakim jest supermarket. Kolejnym będzie przesłuchanie świadków. Już samo użycie środków wybuchowych - co jest pewne, biorąc pod uwagę siłę eksplozji - świadczy o desperacji sprawców.

Próby wysadzenia bankomatu stają się popularną formą kradzieży. Jednakże wbrew pozorom bankomat jest bardzo dobrze przed nią zabezpieczony, o czym przekonali się złodzieje z Mościsk. Ustalenia funkcjonariuszy dotyczące szczegółów przebiegu tego zdarzenia zostaną podane do opinii publicznej niebawem

ZOBACZ TAKŻE

  1. Córka gwiazdy „M jak Miłość” zmarła na raka szyjki macicy. Miała przed sobą całe życie
  2. Maturzyści brutalnie zamordowali 22-latkę. Po wszystkim poszli na pizzę
  3. Młody chłopak dla żartów wspiął się na bramkę trakcyjną. Wielką tragedią zakończyło się zetknięcie z prądem
  4. Julia Wieniawa zmęczona wyniszczającą chorobą. "Mnóstwo wyrzeczeń"
  5. Urbański zastygł na wizji. Największa wpadka w historii Milionerów

źródło: TVN

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News