Była dziennikarka TVN ostro jak nigdy do fanów. "G*wno o mnie wiecie i w d*pie centralnie to mam"

Była dziennikarka TVN ostro jak nigdy do fanów. "G*wno o mnie wiecie i w d*pie centralnie to mam" Źródło: youtube.com/Wideoportal

TVN to stacja, z którą związana była znana dziennikarka. Teraz poświęca większość swojego czasu radiu i mediom społecznościowym, a tam bardzo chętnie wdaje się w dyskusje z fanami. Niestety, ta mniej miła miała w czwartek rano.

TVN, w której pracowała wcześniej Karolina Korwin-Piotrowska, dobrze znała jej charakter, odwagę wypowiedzi i brak jakichś większych oporów w ubieraniu czegoś w dosłowne, ostre słowa. Jej sposób bycia nie zmienił się nic a nic. Obecni na Instagramie fani mogą znów poznać jej zdanie, tym razem na temat psów.

TVN - była naczelna gwiazda stacji pisze bez ogródek, co myśli na pewne tematy

Ci, którzy od dawna obserwują Korwin-Piotrowską, wiedzą jak ogromną miłością darzy zwierzęta. Gdy tylko ma okazję, działa na rzecz ich dobra, a na jej koncie na Instagramie pojawiają się od czasu do czasu ulubieńcy dziennikarki. Zawartość konta jest ściśle związana ze sztuką, filmem, najnowszymi doniesieniami ze świata kina i różnymi inspiracjami. Nie brakuje też psów.

Karolina Korwin-Piotrowska jest właścicielką trzech cudownych pupili. Szczególnie upodobała sobie rasę Jack Russel Terrier. Gdy jeszcze była prowadzącą "Magla towarzyskiego", zawsze jeden z ulubieńców towarzyszył jej w pracy przed kamerą. Zżyła się z nimi i nic dziwnego, że jest gotowa ich bronić.

W czwartek rano wstawiła na swój Instagram zdjęcie, które skomentowała:

- Szanowni państwo piszący do mnie co jakiś czas, pod niemal każdym zdjęciem psów, brednie o moich zwierzętach, to jedna z nich, powiem ostro: gowno wam do tego, skąd one są, czy za nie zaplaciłam czy zaadoptowałam; gowno o mnie wiecie i wiedzieć będziecie.  I w dupie centralnie mam to, co sobie pomyślicie o tym poście. Serio. Jak się nie podoba: wypad stad. Mówiłam, ale jak widać, do tępych nadal nie dociera. Ręce opadają. - brzmiała treść wpisu.

Zaatakowana ironicznym komentarzem

Odpowiedź dziennikarki to reakcja na screen jednego z komentarzy, który najpewniej znalazł się pod zdjęciem lub wideo psów.

- Karolina, za ile złotych monet kupiłaś swoje pieski? Fundacja bezdomniaki ma Jack Russel za darmo, porzucone przez właścicieli. Śliczne, pasują do Twoich wnętrz. Może się skusisz na bezdomnego rasowego psa, skoro tak lubisz metki - napisała prowokatorka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dlaczego Korwin-Piotrowska wybuchła? Niezliczoną ilość razy jej zdjęcia komentowały osoby, które są za tym, by przygarniać psy ze schroniska. Jak widać dziennikarka wie, co robiła, nabywając psy i na pewno kierowały nią pobudki, z których nie ma zamiaru się nikomu tłumaczyć czy też działać na pokaz.

Miłośnicy zwierząt bezdomnych są "cięci" na celebrytkę i za wszelką cenę takimi komentarzami próbują dopiec kobiecie. Oczywiście schroniska są przepełnione, co jest aktualnie sporym problemem, ale rozkazywanie komuś, jak powinien postępować według czyichś wzorców też nie jest dobrą opcją.

Fot. instagram.com/karolinakp

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polak pobił 80-letnią mamę. Powód, dla którego to zrobił, doprowadza do płaczu
  2. Co studiowała Beata Szydło? Stawiamy miliony, że nie zgadniecie! Ta informacja zwali was z nóg!
  3. Wstrząsająca informacja TVP. Trwa dochodzenie przeciw żonie zabitego Adamowicza
  4. Dumny Andrzej Duda przekazał radosną nowinę dot. córki. Do Pałacu napływają gratulacje z całej Polski
  5. Kwota emerytury abp Głódzia poraża. Oszałamiające pieniądze
  6. W mediach Rydzyka doszło do ataku na produkcję Sekielskiego. Plaga pedofilii w Kościele nazwana wymysłem medialnym

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News